Přejít na obsah

El Nano

Doporučené příspěvky

Naprostá pecka. Má někdo pamatováka a ví po kolika kuse a v koika verzích byly ty předchozí "koktejlový limitky"? 

 

Předpokládám, že tyhle s nimi nějako souvisí, right?

 

Pokud máš na mysli SRPC01J1 (1300ks) a SRPC03J1 (1000ks).. těch s ukazatelem rezervy chodu SSA363J1 bylo tuším 3500ks. Něco jsme o tom psali na blogu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od každého modelu bylo loni 3500 kusů a není to Hubuki, ale Fubuki :-)

 

Díky, opravím.. chybka se vloudila. Zdroj pro nás byl aBlogToWatch, kde to mají taky špatně :/

1300ks (respektive 1000ks) bylo jenom pro japonský trh. Celosvětově máš pravdu, že 3500ks. 

Upraveno uživatelem Jiří Štencek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jasně, my jsme odskočili od tématu k jiným Cocktail limitkám. U těch Fuyugeshiki je to opravdu 7tis. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co presne ma vyjadrovat ta struktura ciferniku?

jsou to KOKTEJLky ..... takže vodku s džusem

 

jsou moc pěkný .... na tohle nejsem cílovka, ale kdybych měl pěkný boty a kancelář tak do nich jdu hned

 

*vlastně by stačil jenom openspace ...... furt bych se hlásil

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Co presne ma vyjadrovat ta struktura ciferniku?

Neco jsem nasel: "Výraz Fuyugeshiki označuje zimní scénu, a číselník přesně zachycuje kouzlo zářivého světla o jasném zimním dni."

 

Ja teda kdyz koukam na ten cifernik, tak vidim neco jako tahy stetcem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

jsou to KOKTEJLky ..... takže vodku s džusem

 

jsou moc pěkný .... na tohle nejsem cílovka, ale kdybych měl pěkný boty a kancelář tak do nich jdu hned

 

*vlastně by stačil jenom openspace ...... furt bych se hlásil

kdyz si vezmes pekny polobotky, bilou kosili s manzetovymi knoflicky, tyhle Seika na pravou ruku, tak ti to bude sluset i v busu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz tam je ten ultratenky kaliber? Som mal tie modre cocktail time a bolo to pre mna strasne tucne...

 

Bohužel ne, 6L53 jsem zatím viděl jenom v limitce SJE073J1, snad se ho jednou dočkáme i v běžné produkci. Výška hodinek mi také vadí, ale co vůbec nechápu, jak se na hodinky za 15 litrů dostaly plechové koncovky... jako je to nutný? Trochu se to dá pochopit u pětek, ale v této kategorii to absolutně nemá co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Díky, opravím.. chybka se vloudila. Zdroj pro nás byl aBlogToWatch, kde to mají taky špatně :/

1300ks (respektive 1000ks) bylo jenom pro japonský trh. Celosvětově máš pravdu, že 3500ks. 

 

Ono je to trochu jinak, bylo 3500ks SSA361 pro globalni trh a 1300ks SARY087 pro japonsky trh.

Ty hodinky jsou asi fakticky stejne, ale SSA361 maji strukturovany reminek a SARY087 maji hladky. Take podle toho co jsem nasel na Internetu v baleni SARY087 je i recept na ten drink, ktery v globalni verzi neni. Karticka na ktere se nachazi ten recept v japonske verzi tam je, ovsem bez toho receptu (zadni strana je jinak potistena nez japonska verze).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ono je to trochu jinak, bylo 3500ks SSA361 pro globalni trh a 1300ks SARY087 pro japonsky trh.

Ty hodinky jsou asi fakticky stejne, ale SSA361 maji strukturovany reminek a SARY087 maji hladky. Take podle toho co jsem nasel na Internetu v baleni SARY087 je i recept na ten drink, ktery v globalni verzi neni. Karticka na ktere se nachazi ten recept v japonske verzi tam je, ovsem bez toho receptu (zadni strana je jinak potistena nez japonska verze).

A stejne to bylo i s SSA363 a SARY091

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...