Přejít na obsah

Prim x Footshop


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na druhou stranu, cílová skupina konzumentů takového videa bude spokojená, pro ně jsou informace typu "tady z těch tyčí se vyrábí hodinky" přiměřené a dostatečné.

Já se spíš bojím, aby nebyla cílovka až moc předimenzovaná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně - bez ohledu na projev "moderátora", mně tato příležitost nahlédnout do výrobních prostor NMnM  zklamala.

Nebudu řešit skutečnost, že strojní vybavení vypadá, že se podílelo už na výrobě původních traktorů - pokud je na strojích prováděna pravidelná údržba a jsou schopny stále dosahovat potřebných tolerancí, pak asi dobré...stáří strojového vybavení ale napovídá tomu, že už jsou stroje plně amortizovány, t.j. v rámci požadované prodejní ceny hodinek už není třeba moc amortizovat o to víc mně dráždí cenovky PRIM.

Nevšiml jsem si nikde na pracovištích a na strojích či měřidlech plán údržby, plán kalibrace měřidel, ale předpokládám, že tyto základní věci jsou prováděny. V "hutáku" je tyčovina naskládaná zdá se bez nějakého jasného plánu, materiál není označen žádnou značkou ze vstupní kontroly, inu je tam pár tyček a pro pouzdra hodinek asi netřeba řešit tavbu oceli... ale přesto celkově to působila víc jako u nějakého strejca v garáži, než ve firmě produkující malosériovou výrobu za níž si účtuje nemalé peníze.

Nikde jsem u strojů neviděl jasné rozdělení kam v případě zjištění neshodného kusu tento odkládají, aby se nedostal do koncového výrobku, nevšiml jsem si žádných záznamových archů kdekoliv na stole, které by nasvědčovali tomu, že je prováděna mezioperační kontrola.

Na závěr pokud nezkresluje kamera, je tam strašně málo světla, pro tak přesnou výrobu a kontrolu...a celkově to působí velice nečistě....netvrdím že tam musí být laboratorní prostředí, ale přece...

Vůči "pravému" Prim jsem měl vždy výhradu v tom, že jsem měl pocit, že se bez nějaké technické či designové invence sami pasovali do světa luxusních výrobků, aniž by pro to cokoliv udělali, aniž by si tu čest být synonymem luxusu vyšlapali - prostě nasadili cenovku vysoko = co je drahé je luxusní... bohužel po této možnosti podívat se jim pod pokličku jsem o tomto přesvědčen ještě více...

Pokud to byla PR řízená a zadaná z Eltonu, pak podle mně to vyznělo spíš špatně, jednak neschopností prezentéra, druhak že není co prezentovat - mimo to že jsou jednou z 20 fabrik na strojkoviny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro cilovku jsou myslim informace podane zcela spravne a v duchu doby, me to nijak neurazi, zaznalo tam, ze je PRIM jednim z 20ti vyrobcu na svete inhouse kalibru, co by mohlo cilovku oslovit.

ve fabrice jsem byl, na exkursi, libilo se, zavan starych dobrych casu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to dal jenom k tý odpadní trubce ...... ale vnímám to celkem pozitivně vzhledem k zaměření footshopu a jejich zákazníků což jsou dle mého úsudku mladí zobáci věkem nebo duchem a ti to potřebují naservírovat trochu jinak ...... za mě palec nahoru za osvětu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Už jsem starej, dal jsem to celé až na třetí pokus a to jsem si ještě musel vypnout zvuk... :bangin:

To uz je jina generace... ;)

- https://www.instagram.com/domskywalker/?hl=cs

- https://www.google.com/amp/s/czechmag.cz/rozhovor-dom-skywalker-a-karolina-wernerova-o-svem-vztahu-k-mode-a-praze/amp/

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju ti za osvětu, Ondro. Naštěstí to zase rychle zapomenu, tyhle lidičkové, co dělají kulový (...točej videa...aby spíš nějak edukovali lidi v určitým směru ? tím mám na mysli tenisky a částečně i oblečení...) asi k dnešní době patří, ale nesleduju to. A hlavně že má fousy, páč to k dnešnímu stylu patří (a nosí je skoro každej), až ta vlna přejde, zase se všichni voholej... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně - bez ohledu na projev "moderátora", mně tato příležitost nahlédnout do výrobních prostor NMnM  zklamala.

Nebudu řešit skutečnost, že strojní vybavení vypadá, že se podílelo už na výrobě původních traktorů - pokud je na strojích prováděna pravidelná údržba a jsou schopny stále dosahovat potřebných tolerancí, pak asi dobré...stáří strojového vybavení ale napovídá tomu, že už jsou stroje plně amortizovány, t.j. v rámci požadované prodejní ceny hodinek už není třeba moc amortizovat o to víc mně dráždí cenovky PRIM.

Nevšiml jsem si nikde na pracovištích a na strojích či měřidlech plán údržby, plán kalibrace měřidel, ale předpokládám, že tyto základní věci jsou prováděny. V "hutáku" je tyčovina naskládaná zdá se bez nějakého jasného plánu, materiál není označen žádnou značkou ze vstupní kontroly, inu je tam pár tyček a pro pouzdra hodinek asi netřeba řešit tavbu oceli... ale přesto celkově to působila víc jako u nějakého strejca v garáži, než ve firmě produkující malosériovou výrobu za níž si účtuje nemalé peníze.

Nikde jsem u strojů neviděl jasné rozdělení kam v případě zjištění neshodného kusu tento odkládají, aby se nedostal do koncového výrobku, nevšiml jsem si žádných záznamových archů kdekoliv na stole, které by nasvědčovali tomu, že je prováděna mezioperační kontrola.

Na závěr pokud nezkresluje kamera, je tam strašně málo světla, pro tak přesnou výrobu a kontrolu...a celkově to působí velice nečistě....netvrdím že tam musí být laboratorní prostředí, ale přece...

Vůči "pravému" Prim jsem měl vždy výhradu v tom, že jsem měl pocit, že se bez nějaké technické či designové invence sami pasovali do světa luxusních výrobků, aniž by pro to cokoliv udělali, aniž by si tu čest být synonymem luxusu vyšlapali - prostě nasadili cenovku vysoko = co je drahé je luxusní... bohužel po této možnosti podívat se jim pod pokličku jsem o tomto přesvědčen ještě více...

Pokud to byla PR řízená a zadaná z Eltonu, pak podle mně to vyznělo spíš špatně, jednak neschopností prezentéra, druhak že není co prezentovat - mimo to že jsou jednou z 20 fabrik na strojkoviny...

Aby to tam vypadalo podle toho co popisuješ, muselo by se to postavit na zelené louce celé nové. Toto je firma, která je zavedená podle starých poměrů. V moderní firmě a výrobě to dnes vypadá úplně jinak, je kladen velký důraz na čistotu prostředí, protože to má vliv na kvalitu finálního produktu. Odbornost moderátora nekomentuji, je to cílené pro mladé lidi a informační hodnota nula. Japonci musí neskutečně trpět, když do takového bordelu zavítají :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby to tam vypadalo podle toho co popisuješ, muselo by se to postavit na zelené louce celé nové. Toto je firma, která je zavedená podle starých poměrů. V moderní firmě a výrobě to dnes vypadá úplně jinak, je kladen velký důraz na čistotu prostředí, protože to má vliv na kvalitu finálního produktu. Odbornost moderátora nekomentuji, je to cílené pro mladé lidi a informační hodnota nula. Japonci musí neskutečně trpět, když do takového bordelu zavítají :lol2:

 

Ono by stačilo trochu zainvestovat, nebo tam nikoho nepouštět. Ani pořádné pracovní oblečení tam nikdo nemá.

 

Sorry jako, ale tady vážně vzniká něco luxusního za stovky tisíc?

 

 

post-22647-0-09668700-1543176327_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eeeeeeeee.......zainvestovat.....aaaaaaa....strojkoviny..........mmmmmmmmmm.........tyce......eeeeeee......pouzdro......aaaaaaa......mmmmmmmm......hodinky.......eeeeeeee.......dvacet........mmmmmmmm.....eeeeeee......konec....... .

a ještě eee mmmm zavařovací zadní víčka eeee 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby to tam vypadalo podle toho co popisuješ, muselo by se to postavit na zelené louce celé nové. Toto je firma, která je zavedená podle starých poměrů. V moderní firmě a výrobě to dnes vypadá úplně jinak, je kladen velký důraz na čistotu prostředí, protože to má vliv na kvalitu finálního produktu. Odbornost moderátora nekomentuji, je to cílené pro mladé lidi a informační hodnota nula. Japonci musí neskutečně trpět, když do takového bordelu zavítají 2:

Proc? Na poradek a oznaceni nepotrebujes miliony.. poradek proste bud mas.. nebo nemas.. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...