Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Prim x Footshop

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
89 odpovědí na toto téma

#81 prim-ky

prim-ky

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 487 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 1.leden.2019 - 00:25

To je dvojka :D nejlepší byl ten odhad, futrál starej primek (20 ks) za 200 000 Kč 

A ty skeletony to byl nějaký bastl z Aukra?

Nediv se, ty ceny si děláme my !!
Podívej se jen na Antik Prim, za jakou cenu tam MY prodáváme. Není výjimka, že automaty se prodávají za 10 000 Kč a více... ty fialky, letecké atd.
Tak se nediv, na jakou cenu si to ten klučina odhaduje.

#82 quest987

quest987

Megazávislák

• Member_50
  • 3 822 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 1.leden.2019 - 07:07

Dej odkaz na aukro, ať se pokocháme nabídkou.

Tady mas “jeho” web https://www.gash.cz/hodinky-hodiny/

"Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody"
"Zkusil jsi to. Selhal jsi. To není důležité. Zkus to znovu. Selži znovu. Selži lépe."

#83 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 6 561 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 1.leden.2019 - 09:27

Kolik hejlů se mu na to asi chytne?  Navíc tam píše "přesnost a nátah neměřen" takže to asi ani neservisuje, jen to přehodí na hnusřemen od Mavexu, nafotí a má vystaráno.

#84 koromant1

koromant1

Učedník

• Member_50
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 1.leden.2019 - 11:10

Když koupím sem tam nějaké Primky v krásném stavu, které jsou v chodu, tak je jen vyzkouším. Pokud nejdou za 24h. víc než + - 3 minuty,tak je uložím. Vteřiny a hlavně nějaký servis vůbec neřeším!
Kdo by dával každé své jdoucí Primky k hodináři, když půjdou uložit a ne denně na ruku????

#85 TomNguyen

TomNguyen

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 331 příspěvků(y)
  • Bydlí:Plzeň

Publikováno 1.leden.2019 - 11:19

Nemyslím si, že Primky se tak dobře zhodnocuje, aby se vyplatily je ukládat do trezoru na pár let.

#86 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 119 příspěvků(y)

Publikováno 1.leden.2019 - 11:54

Nesouhlasím. Některé mé kusy udělaly za deset let skok o sto až dvěstě procent.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#87 Jan_Jan_2006

Jan_Jan_2006

Megazávislák

• Member_50
  • 1 359 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Prim

Publikováno 1.leden.2019 - 12:07

Už jsem to zde jednou psal...

Mám strach, že ta bublina jednou splaskne!!!  :eek:

#88 stenly

stenly

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 457 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Prim,Seiko

Publikováno 1.leden.2019 - 13:16

A je to bublina? Já předpokládám, že to ještě poroste a to hodně. 

#89 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 498 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 1.leden.2019 - 13:40

ntvl, viděl a slyšel jsem asi minutu, "vlastní strojkovina" je teda nářez

píár pro hodinky za pár stovek, ne za pár desítek tisíc, možná je už čas se Eltonu začít skládat na věnec... :rip:

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#90 cigi

cigi

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 7 005 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 11.leden.2019 - 22:12

zatím , tedy podle mne,  jednoznačně nejpokrokovější promo primu , protože jasně zaměřený na budoucnost a na reálnou a početnou zákaznickou veřejnost !! :D :D Škoda, že felláci nezarapovali, rukama alspoň tedy mávali hustě, ale ta věc, co ji tátové nosí na řemínku kolem zápěstí se jim cool vyvedla ! Koho tankuje datum, to je na iphonu, ale že se mění tenisky je fakt sub zero !!

Vy jste teda bačkoráři a páprdové, chyťte se za nos - není důvod být nafoukaný, protože říkám dýnko místo víčko a strojovna místo (podle mne přesnějšího) strojovinka :D - chtěl bych vás slyšet popisovat sneakrsky :D  co budete dělat v důchodu ? - nenávistně sýpat na intrnetu předminulé generace ?? :D

Tento příspěvek byl upraven od cigi: 11.leden.2019 - 22:14