Přejít na obsah

Prim x Footshop


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud jeste stale umim cist mezi radky, tak opet musim konstatovat - kseft je svaty.

Kuci si navzajem udelali PR, pripravuji nove podhoubi a celkove to vypada, ze se jim to dari.

To je pro me posledni znameni k tomu, abych uz opravdu a definitivne zmizel z vod Eltonu, MPM, Parexo, polskych a cinskych sracek, patriotismu atd., kde mimo nasi republiku vyluzuji na rtech pouze usmev.

Dovolim si jeste pisnicku na zaver......

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vono když se podíváte na stránky Stevena Gaše https://www.gash.cz/hodinky-hodiny/

 

no a pak na stránky bří Primáků http://www.starozitnosti.net/kategorie-produktu/hodiny-a-hodinky/

 

tak to vypadá na pěknou Kolaboraci :D ...... myslím, že se sběratelstvím to má pramálo společného

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši  :lol2:

je hustý jak mě soudíte jen podle jednoho videa na youtube...  :rolleyes:

A když se Vám ty moje hlášky tak líbí ... tak schválně jestli víte co to znamená když se holky zeptáte jestli chce ZAJEČÍ FRK ?! ... to je ... že ji ho tam FRKnete a ona ZAJEČÍ :devil:  :lol2:  (prostě jsem pořád puberták ... no ... hlavně že je pořád se čemu zasmát)

 

A je mi to fakt jedno co si myslíte  :D  ... já si život užívám a ty hejty nebo hnidopichšské komentáře taky  :D takže můžete pokračovat aspoň mám zábavu 

 

A tu písničku ... a její význam v tomhle fóru či na mou osobu jsem fakt nepochopil... A to jsem si ji nechal přeložit ...

 

Takže dovolím si také jednu písničku 

 

Přeji hezký den

 

Peace 

 

Váš STEVEN 

 

a nezapomeňte mě sledovat na youtube! hoši třeba tam najdu ještě jedny Sprataky či orlíky a budete mít co komentovat :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já to Tvoje video pozorně sledoval a říkal jsi, že to co je na stole si ceníš tak cca na 200000 Kč, když to tedy vemu čistě matematicky a dám stranou ty Spartaky za cenu, kterou inzeruješ, tak neprodal bys mi tedy ten zbytek za 80000 Kč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...