Přejít na obsah

V. Amphibia:50.let ??, ??????!


Rybiz

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To, že jsem se nestihl připsat na seznam zájemců mne mrzelo již dlouho a myslel jsem si, že hodně.. Ale teď když vidím fotky celého balení, tak mne to mrzí ještě víc. 

Fakt povedený koussek a navíc dotažený do detail (viz.balení). Fakt pardání práce. Smekám před všemi, co se na tom podíleli a gratulji všem štastým majitelům (kdyby snad někoho omrzeli, rád se jich ujmu) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytáhl jsem tu suprovou bednu, sundal po týdnu nato s kotvou, které mezitím změklo a dobře se nosilo, a nasadil jsem modrou gumu. Je to paráda. 

Dnes je beru na sraz, ale žádné válení hodinek na stole a tak podobně. A z ruky je sundám je pro známé tváře.  :D

post-32939-0-61351500-1543677474_thumb.jpg

post-32939-0-08868900-1543677481_thumb.jpg

post-32939-0-39183200-1543677486_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásné fotky, pánové. Rozhodně těm hodinkám neuděláte ostudu.

 

Marcusi, chápu to dobře, že jsi tam měl poctivě nasazené to původní NATO celý týden, ale nakonec se teda poddalo, jo? Já jsem po nějakých úvodních momentech zkoušel vzorek od dovatele prohnat prackou a sušičkou, a sice jsem mírné zlepšení zaznamenal, ale jelikož jsem ty svoje hodinky téměř okamžitě přezul na mesh, neměl jsem šanci dostat se do bodu, kdy by to NATO bylo opravdu měkké. Takže to je dobrá zprava,.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sledoval som vývoj tejto limitky a musím poznamenať, že ste dosiahli skutočne pekný výsledok. Dotiahnuté detaily vrátane balenia, to poteší. Zajac na korunke sa mi najprv veľmi nepáčil, ale keď to vezmem z pohľadu, že s tým vlkom nakoniec stále zatočil, tak to umiestnenie dostáva význam :) . Paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásné fotky, pánové. Rozhodně těm hodinkám neuděláte ostudu.

 

Marcusi, chápu to dobře, že jsi tam měl poctivě nasazené to původní NATO celý týden, ale nakonec se teda poddalo, jo? Já jsem po nějakých úvodních momentech zkoušel vzorek od dovatele prohnat prackou a sušičkou, a sice jsem mírné zlepšení zaznamenal, ale jelikož jsem ty svoje hodinky téměř okamžitě přezul na mesh, neměl jsem šanci dostat se do bodu, kdy by to NATO bylo opravdu měkké. Takže to je dobrá zprava,.

Nato jsem týden poctivě nosil, protože se mi líbilo a doufal jsem, že si to nějak sedne. Nezměklo samozřejmě jak šála od babičky, je to přece jen nějaký nylon nebo umělina, ale vytvarovalo se a stalo se ohebnější. Rozhodně jsem neměl pocit, že by mě to na ruce nějak obtěžovalo. Navíc jsem vyrazil na služební cestu a gumu jsem si na výměnu nevzal.

Přehodil jsem to vlastně jen proto, že se mi ta guma moc líbí a chtěl jsem ji samozřejmě taky vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se jen zeptat, kolik ta limitka stala? Vypada to suprove.

 

Peto, bylo to cca 5.000 - 5.500 Kc sakumprask. Vybiralo se 25 EUR + 80 USD + 3000 CZK, tak je trosku slozitejsi se dopocitat :)

 

Nato jsem týden poctivě nosil... Přehodil jsem to vlastně jen proto, že se mi ta guma moc líbí a chtěl jsem ji samozřejmě taky vyzkoušet.

 

Ta guma se podle meho hodne povedla. Sice nejsem objektivni, ale za sebe rikam, ze je to jedna z nejpohodlnejsich gum, co doma mam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...