Přejít na obsah

Pozdrav a prosba o radu


Ubik

Doporučené příspěvky

Dobrý den všem :)

Chtěl bych pozdravit ostatní členy a sám se představit (věřím, že jsem se trefil do správného threadu)

Je mi 28, bydlíme na Opavsku, máme s ženou malou Adélku a od mala na mě volají Pavle.

Od základní školy jsem nosil rád hodinky, hrabal se otci v šuplíku a otevíral mu dýnka z těch jeho mnohdy už nefunkčních a povýšil je na další level: "neopravitelné" ;)

Přišla puberta, já někde ty moje fláknul, sundal z ruky a dobrých dvanáct let žádné nenosil.

Před čtrnácti dny jsem si ale opět jedny pořídil a začal na netu koukat po hodinkách obecně... narazil jsem na chronomag.cz a zůstal tady tři dny :)

Děkuju za spoustu informací, fotografií a povídání. nenudil jsem se.

 

A když jsem se zmínil o otcově šuplíku, tak jsem odtama vyhrabal toto:

Byl bych moc rád, kdybyste mi něco o jednotlivých kusech něco stručného řekli a pomohli případně upřesnit typy.

 

prim.jpg

junghans.jpg

picard.jpg

pobeda.jpg

ancre.jpg

 

Díky za pomoc

 

Edit: odshora dolů:

1) Prim

2) Junghans

3) Picard

4) Pobeda ? (nevim, rusky něpaněmaju)

5) Ancre

Upraveno uživatelem Ubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při vší úctě k Tvému tatínkovi uteč odtud nebo jsi jako my ztracen, začíná to takhle nevinně,aber die koncen.......... :smile_anim:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt...kdo sem vleze,je lapen a ........ já vydržel 11 měsíců sem nevstoupit(páč loni jsem už nemluvil o ničem jiném,než o hodinkách....lidi ze mne měli srandu,byl jsem jak bez duše....tak jsem si naordinoval odvykací kůru).....no a jsem v tom zase po uši.Ale......kdo si hraje,nezlobí..... :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tatík není žádný znalec ani sběratel, "jen" nosí hodinky a co se týká mě, tak se znám docela dobře a vím, že mě tohle může docela dobře pohltit :D ale risknu to :)

 

 Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum.

Buď tedy vítán. :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...