Přejít na obsah

Tudor Pelagos - reklamace?


krabicka3

Doporučené příspěvky

Mam nove Pelagosy, a vsimnul jsem si, ze indexy na ciferniku nejsou v dokonale synchronizaci s indexy na lunete (viz prilozene foto). Nejspis budu reklamovat. Jak to mate vy u svych Pelagosu a Black Bay?

Co si o tomto myslite?

 

PS. Taky prikladam oficialni Tudor wallpaper, na kterem je na 3h zjevne, ze je spatne natisknuty cifr.

post-38755-0-43766700-1543394018_thumb.jpeg

post-38755-0-03175900-1543394030_thumb.jpeg

post-38755-0-56660300-1543394045_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 197
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Neuraž se, ale přijde mi to přehnané. Ten wallpaper nekomentuju, tam to může být úhlem forcení nebo nevím. Ale ty indexy na černých mi přijdou absolutně v pohodě. Jsou to Tudory (tuhle značku mám osobně hodně rád) a ne žádné Pateky.

 

 

edit: Tudory nevlastním, takže nemám srovnání s jinými, ale fakt mi to přijde v pohodě

Upraveno uživatelem tommasini
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neuraž se, ale přijde mi to přehnané. Ten wallpaper nekomentuju, tam to může být úhlem forcení nebo nevím. Ale ty indexy na černých mi přijdou absolutně v pohodě. Jsou to Tudory (tuhle značku mám osobně hodně rád) a ne žádné Pateky.

 

 

edit: Tudory nevlastním, takže nemám srovnání s jinými, ale fakt mi to přijde v pohodě

Na Patekách by to bylo horší :> Jestli tě to sere tak to vyreklamuj, třeba to ani neuznaj, uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceme hodinky s co možná nejvyšším možným podílem ruční práce. To je vlastně jeden z důvodů, proč za ně platíme takový prachy. Připadá mi přehnané řešit ty desetiny milimetru. Všiml sis toho naživo nebo až na fotce? Ptám se proto, že já bych si toho z normální vzdálenosti pravděpodobně vůbec nevšiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem rok a půl modrý Pelagosy a ničeho zásadního jsem si nevšiml, ve vláknu mám dost fotek, tak můžeš zkusit porovnat. Jak píše Jacob- jde o to, jestli si toho všímáš běžně. Pokud jo, tak zajdi k Bechyněmu a oni ti ten rahaut zkusej o pár desetin mm posunout. Každopádně už je to zásah do hodinek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci se trosku zasoustredit, a prostym okem vidim, ze lumo-bod - carka indexu hodin - lumoindex na lunete nejsou v jedne primce.

 

Co se tyce rucni prace, tak potisknuti ciferniku je zrovna strojova zalezitost - indexy natiskava na cifr takove "gumove vajicko"

 

Toto bych prominul Festinam nebo Tissotum, ale u hodinek za 100+k Kc proste ocekavam dokonalost, anebo aspon takovou nedokonalost, kterou neuvidim pouhym okem, ale az pod lupou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce rucni prace, tak potisknuti ciferniku je zrovna strojova zalezitost - indexy natiskava na cifr takove "gumove vajicko"

 

Ty máš ale problém s vnitřní lunetou / armovacím kroužkem, nikoliv s ciferníkem. Tu vnitřní lunetu na ciferník určitě nedává stroj.

 

Každopádně z toho vypadáš dost zničeně, tak to jdi reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne mi taky hodne vadi, kdyz indexy nesedi s lunetou.. Vzhledem k tomu, ze vlozky se do lunety vlepuji, tak by si s tim nekdo mohl dat tu praci a vlozku umistit presne. Nechapu, v cem je problem.. Tohle se tyka levnejsich i drazsich znacek. Premiovka si ma kvalitu hlidat, jenze kdyz vyrobce ma x dodavatelu, tak mozna tohle je ten dusledek.. Jestli si je navic koupil u CZ AD, tak at v ramci zaruky vymeni lunetu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...