Přejít na obsah

Seiko za 40 litrů? Blbost.....


Doporučené příspěvky

Picovina, picovina!!!!!! Ano, to bylo moje heslo dlouha leta tady na Chronomagu. Páč vsechny Seiko vypadaj stejne a stačí si koupit nějaký starý pětky za pár tisíc a vyjde to nastejno. Atd. Atd.

Ale tak byl jsem debil no. Protocil jsem uz snad vsechny Panerai, Rolex, Breitling, Omega a desitky dalsich............a nejaky teda jeste mam a zacal sem se jako rozhlizet a to Seiko mi nejak vrtalo hlavou. Rikam si, ze by tady na foru bylo tolik debilů, co to furt kupujou a jeste navic nosej?! :-)

Tak jsem koupil SKX, rikam si, za 5 litru, to se nemuze nic stát. Ale stalo, stalo se :-) Vono za 5 litru dostanete hodinky, ktery delaj sakra radost. A tak sem je zacal nosit. Snazil sem se je tady moc neukazovat, ale par lidi to zaregistrovalo a radne se mi vysmalo, no :-) Minulosti neuteces. 

Ale pak me zacali zajimat ty Zelvy - co furt s tim maji kokoti, rikam si. Tak sem si jedny koupil a hle, ty vole ty sou este lepsi. A jak sedej na ruce. Ty vole.

No a uz sem byl v tom blbym Seiku jako dost ponorenej a uvidel ty Marinemastery. Ja je teda videl uz driv a jako nebyly spatny, ale 40 litru?!?!? Ani hovno. No ale znate to, cervik byl nasazenej a uz to hlodalo. Sjel sem za tejden celou tu historii koulem, mraky fotek a recenzi a uz sem byl v tom. Tak sem tady napsal prodavajicimu a cekal. Este predtim sem teda zavolal Zmizikovi, von je neco jako muj otec tady a ten mi rekl, ze jsou super a at do toho jdu. A rozumejte, kdyz tohle rekne Zmizik!!!! Chapete, jakej to ma vliv.

 

No a tak je mam. Super zpracovani, to pouzdro je skvely, krasne vybrouseny a ty lestene bocni plochy lahodi oku :-)

Celkove jsou opticky mnohem mensi, nez udava rozmer. A na moji pazoure se hned uhnizdily.

Luneta vysokej lesk, krasnej chod.

Skvelej temnej cifr a lumi, tu proste Seiko umi.

Tah se sponou uplna picovina - strasne uzkej a spona megahumpolácká, ale dohromady to sakra nejak funguje a strasne to k tomu sedí.

Suma sumarum marinestárum - proste dost dobry a snad me chapete a mejte peknej den, jako ja :-)

post-643-0-85470700-1543475377_thumb.jpg

post-643-0-01042600-1543475384_thumb.jpg

post-643-0-23151400-1543475391_thumb.jpg

post-643-0-34396900-1543475398_thumb.jpg

post-643-0-46539600-1543475404_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 197
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobre je Frantik v Seiko pasti :)

Franto, k MM jsem sel podobnou cestu a pak je poridil a jsou bozi. No a GS za kilo je uplna pycovina, zvlast v kvarcu, jenze treba tyhle mi nedavaji spat...

01ee52e769e279089382ddc1aee3d5c8.jpg

 

Nastesti se dost blbe shani :)

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak at ti dobre slouzi a jsi spokojeny, gratulacka! :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...