Přejít na obsah

Seiko za 40 litrů? Blbost.....


Doporučené příspěvky

Mě se MM taky dost líbí ale ta cena mě vždy odradila. Měl jsem už dvoje Seika a oboje do 7-mi tisíc a co se týče zpracování a přesnost strojku tak by jim mohli závidět i násobně dražší značky ;-) Za mě ale bych už šel do GS - to je pro mě prostě nejvyšší hodinařina co lze nosit na ruce a utratit za to míň než milion. (Výš už je pouze Richard Mille a nebo Patek Philippe.) Aspoň tak to vidím já ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Odpovědi 197
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No co vám budu povídat. Tyhle Seika ve vas nezasejou semínko, ale rovnou semeno :-)

Proste celej rok furt premejslite a cumite a kdykoli je uvidíte, bum a slina teče.

Takže zpatky v kole, tentokrat s jeste větší klasikou SBDX001.

Se poseru :-)

91f9c580135cc5e212ed64506640562e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co vám budu povídat. Tyhle Seika ve vas nezasejou semínko, ale rovnou semeno :-)

Proste celej rok furt premejslite a cumite a kdykoli je uvidíte, bum a slina teče.

Takže zpatky v kole, tentokrat s jeste větší klasikou SBDX001.

Se poseru :-)

 

Pro mě jsou to nejlepší Seika. Prožívám to stejně jak píšeš... Dřív nebo později se k nim zase vrátím a tentokrát už napořád:-DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě jsou to nejlepší Seika. Prožívám to stejně jak píšeš... Dřív nebo později se k nim zase vrátím a tentokrát už napořád:-DD

Ja to mám taky tak. Měl jsem je asi čtyřikrát, vadí mi na nich dost věcí, ale furt na ně myslím. Jsou holt navykovy. Myslím, že si je v budoucnu taky znovu koupím. Jak mě už spousta hodinek, který mě dřív braly, nechává v klidu, tady ten cervik furt hlodá, ne že ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
před 7 hodinami, AndyAaron napsal:

No a jeste furt byly za 40? Nejenze jsem jich na prodej tolik nevidel, ale kdyz uz byly, tak hrubo pres pade...
Nejsem si jistej tim jubilee. Hod pls vic fotek.

Byla za fajn prachy 🙂 Někdy je svět jeste v pořádku 🙂 

173297C3-2470-4DAE-A4F3-FBDDF468AA2A.jpeg

6127805C-FE3A-4AAC-828B-A96924611BA4.jpeg

5919D718-9815-4B83-9F0E-269AAB626924.jpeg

 

CA42FFF7-36EF-491E-882B-89CB448F0D81.jpeg

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...