Přejít na obsah

Seiko za 40 litrů? Blbost.....


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 197
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hele a ten tvuj tah teda neni marnej :-)

 

mně se ten původní silně hnusí, gumovej krafter je skvělej, ale pořád na něm máš tu blbou seikommsponu

 

tak jsem nakonec koupil za pár peněz tohle

 

zmizík mně ho strašlivě poflusal za to, že se nezužuje u spony, ale jednak není z Prahy, takže tomu votrok nerozumí a druhak nejsem bukvice, abych k pořádnýmu tahu potřeboval

 

filigránskou, uzoučkou sponu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně se ten původní silně hnusí, gumovej krafter je skvělej, ale pořád na něm máš tu blbou seikommsponu

 

tak jsem nakonec koupil za pár peněz tohle

 

zmizík mně ho strašlivě poflusal za to, že se nezužuje u spony, ale jednak není z Prahy, takže tomu votrok nerozumí a druhak nejsem bukvice, abych k pořádnýmu tahu potřeboval

 

filigránskou, uzoučkou sponu

No ja uvidim. To zuzeni je teda pro me taky nutnost :-) A ten tah se mi zacina libit - ty buznalestene plosky jsou sexy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to divný, no. Proto sem se tak rozepsal - musel sem to ze sebe dostat :-)

Franto, optám se, máš to jako jediný hodinky, nebo toho máš víc a nosíš i to ? Vím, že jsi nedávno měl ty Bulova a dost je nosil, že jsem měl dojem, že jsi jednohodinkovej.

Mě totiž seiko poslední dobou vrtá hlavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto, optám se, máš to jako jediný hodinky, nebo toho máš víc a nosíš i to ? Vím, že jsi nedávno měl ty Bulova a dost je nosil, že jsem měl dojem, že jsi jednohodinkovej.

Mě totiž seiko poslední dobou vrtá hlavou.

Neee, jasne, ze toho mam vic. Jedny hodinky na tomhle foru jsou iluze a nefunguje to. Je potreba mit neco pekne na stridacku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...