Přejít na obsah

Seiko za 40 litrů? Blbost.....


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 197
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No ja uvidim. To zuzeni je teda pro me taky nutnost :-) A ten tah se mi zacina libit - ty buznalestene plosky jsou sexy :-)

 

mně široká spona nevadí, já je nosím "navolno", s trochou námahy je kolem zápěstí otočím a ten tah je těžkej, to je známka kvality..

 

post-953-0-17445800-1543486265.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seika jsem kdysi nosil víc jak deset let, klasický pětky bez data s kovovým náramkem, dostal jsem je darem. Po pár letech jsem musel nechat udělat repasi pohonu a když začaly zlobit podruhé, na radu servismanky jsem je raději už odložil (asi ze mě už nechtěla tahat další peníze.) Od té doby mě tahle značka nějak nebere a jen si říkám, co na nich všichni vidíte... :D Asi ještě potřebuju dozrát... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dovolím takovej pohled z jiný strany. V temných dobách mé hodinkové negramotnosti u mě Seiko výrazně ztrácelo charisma oproti "švýcarům". Dneska, kdy označení Swiss made je skoro na každý druhý zpatlanině a i renomovaný Swiss značky se vzájemně vykrádají od inspirací po tvrdý homage, to Seiko drží svůj styl i vyšší lajnu. Řekl bych, že je ten posun vnímání značky za posledních pár let cítit celým fórem. Mám teda pro Tebe zlou zprávu. JO, je to návykový. Vzpomeň si, co Ti onehdá provedly první Rolby v pevnosti Fortisek... Stojíš před dalším mezníkem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seika jsem kdysi nosil víc jak deset let, klasický pětky bez data s kovovým náramkem, dostal jsem je darem. Po pár letech jsem musel nechat udělat repasi pohonu a když začaly zlobit podruhé, na radu servismanky jsem je raději už odložil (asi ze mě už nechtěla tahat další peníze.) Od té doby mě tahle značka nějak nebere a jen si říkám, co na nich všichni vidíte... :D Asi ještě potřebuju dozrát... ;)

 

pětky bez datumu v automatu jsem ještě neviděl

 

tos měl vyloženě smůlu na nepovedenej kousek, protože o levnejch seikách je všeobecně známo, že vydrží šlapat desítky let i bez servisu, že jsou v tomto ohledu ještě odolnější než starý primky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som isiel na MM300 z SKX a nezanechalo to na mne ziadne nasledky.. teda, ako sa to vezme, no :)

 

No ale prisel jsi o "Seiko cestu sebepoznani" clovek musi zacinat bez penez a prvnima petkama a propracovat se pekne nahoru jak finacne tak hodinkove. Koupit hned GS 

z pleziru umi kazdy (ja s home creditem taky) ale neni to ono. 

Treba ten pocit kdyz se clovek po 5 letech propracuje k sumum a KONECNE vidi jinou nez tu debilni SKX lunetu kterou seiko sere vsude.

Nebo treba frantik nadava na MM300 sponu. Kdyby prosel Seiko cestou tak je rad i za ni. (stejne jako ja)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...