Přejít na obsah

Konec fandovství Seika


safi

Doporučené příspěvky

... a naučíš se určovat čas podle slunce a hvězd a vúbec tě nebude trápit žádné fandovství... :thumbsup_anim:

 

Chlapi..Jdu do toho!! A Irské setry převychovám na hlídací psy :-) jen jim ještě budu muset na tu pastvinu dotáhnout nějaký gauč, aby měli kde se vyvalovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja som si svoje prve automaty Seiko Orange Monster kupil na zaklade tohto serveru. Blue Monster mam zaplatene a su niekde v poste. Pepsi mam v sufliku, este som z nich nedal dole cenovku a asi ani nikdy nedam. Robit rychle uzavery o velkej spolocnosti na zaklade jednej zlej skusenosti nie je podla mna spravne. Osobne by som si zohnal niekoho, kto vie po japonsky a nechal si prelozit velmi zdvorily list priamo do Japonska. Dalsia moznost je obratit sa na japonske velvyslanectvo v Prahe a s tym, ze by si rad prezentoval firmu Seiko ako technnicky a kulturny fenomen, ktory spaja mnozstvo ludi po celom svete.

post-3315-1212824967.jpg

Upraveno uživatelem rodo555dx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi to nějak rozleželo v hlavě.....zjistil jsem, že vintage Seiko jsou pro mě pořád zajímavé..takže se k fandovství Seika asi vrátím....nepatřím do hvězdné společenské vrstvy, která si kupuje Hubloty.

 

A vůbec...vykašlu se na hodinky a odjedu do Irska do hor pást ovce....ušetřím si alespoň nervy.....

Hele Safi na ofce se vykasi, mame tu samo pasouci modely, baci tu nezname:

post-670-1212965962.jpg

 

Ale dneska tu bylo hezky, oprasil jsem Bronicu...

post-670-1212966072.jpg

 

Ja myslim ze takovy Nomosy by si zaslouzili nejaky fanousky... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...