Přejít na obsah

Laco LE


Janne

Doporučené příspěvky

Chtel bych vsem milovnikum nemeckich leteckych hodinek oznamit, ze grupa clenu Fora Watchuseek dokoncuje projekt s fabrikou Laco.

Projekt je, vytvorit presnou, ale o neco mensi (42mm) kopii Laco Beobachter uhr, "B" ciselnik, z 40 tych let.

Cena bude okolo 550 az 650 Euro, to jest o hodne levnejsi nez jine re edice.

Podle zajemu se necha udelat asi tak 50 kusu.

Pral bych si, kdyby nekdo z vas mel zajem, moje jmeno tam prosim vas neuverejnit, neptal sem se tam Moderatoru o povoleni toto udelat!

Nazdar

Upraveno uživatelem Janne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chtel bych vsem milovnikum nemeckich leteckych hodinek oznamit, ze grupa clenu Fora Watchuseek dokoncuje projekt s fabrikou Laco.

Projekt je, vytvorit presnou, ale o neco mensi (42mm) kopii Laco Beobachter uhr, "B" ciselnik, z 40 tych let.

Cena bude okolo 550 az 650 Euro, to jest o hodne levnejsi nez jine re edice.

Podle zajemu se necha udelat asi tak 50 kusu.

Pral bych si, kdyby nekdo z vas mel zajem, moje jmeno tam prosim vas neuverejnit, neptal sem se tam Moderatoru o povoleni toto udelat!

Nazdar

 

vieme, vieme :thumbsup_anim:

post-2289-1210092154.jpg

post-2289-1210092165.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to původně bylo, vy estéti :) a já to tak i koupil když totiž vydali tu první limitku (která je designově stejná, jako tohle, takže rozdíl bude asi jen v kalibru) tak u toho byl stejný pásek...

Rozdil bude: Baumuster-B cifernik (99,9% presna kopie z 40 tych let) , bez datumu, nejni tam "Laco" jmeno, Superluminova C3, uplne jina natahovaci korunka, upravenej ETA strojek (manuelni), ocel bude mit sametovi vrch.

 

Jovani, jake mas numero?

Upraveno uživatelem Janne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdil bude: Baumuster-B cifernik (99,9% presna kopie z 40 tych let) , bez datumu, nejni tam "Laco" jmeno, Superluminova C3, uplne jina natahovaci korunka, upravenej ETA strojek (manuelni), ocel bude mit sametovi vrch.

 

Jovani, jake mas numero?

 

Máš pravdu. kouknul jsem se do krabice a je to tak. Jiná korunka. To datum na té mé limitceje ale velmi, velmi dobré. Světlá číslice na černém podkladě, zapadá do číselníku a je praktická. Nápis Laco je na té limitce maličký. Jinak nejvíc mi na té mé limitce vadí strojek, automatická ETA.

 

Škoda, že Laco tuhle limitku neudělá krapet větší... To by pak stálo za to. Takových těch kompromisních 47 mm by bylo super :thumbsup_anim: Žádná z původních firem v této velikosti nic nedělá (nemluvím o Big Pilot IWC)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen k tomu remenu. Je naprosto perfektni, nosim ho uz rok a s tim cernym, ktery k nim byl standardne se to neda srovnat. Hneda se k cernemu ciferniku skvele hodi. A ty nyty NEJSOU zlate, ale spise v barve mosazi se nanesenou patinou, takze vysledek je dokonaly!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

39 :speak_cool:

A ja numero 2 / 50. :thumbsup_anim:

A manzelka si koupila numero 50 / 50 :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

 

A takhle bude vypadat cifernik. Krasa, vidte?

 

post-3305-1210209518.jpg

 

Ty nazelenali dily ceferniku je Superluminova C3!

Ty mosazne nity: Trochu potu a dostanou zelenou patinu!

Upraveno uživatelem Janne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...