Přejít na obsah

textilní řemínek (suchý zip)


Doporučené příspěvky

Dobrý den

Marně se už hodiny snažím najít na Aliexpresu nejaký textilní řemínek se suchým zipem (používám je spoustu let a nejvíce mi vyhovují). Našel jsem jich stovky s dírkama, ale suchý zip, jako kdyby se do země propadl. U nás se mi kupovat nechce když stojí 10x tolik co v číně. Nekupovali jste někdo něco podobného, nebo neumíte prosím lépe hledat? Není možné, aby tam (na Ali) nebyli, odkud by je k nám vozili, když né z Číny. Děkuji za jakoukoli radu. Příklad řemínku viz obr.

post-66586-0-52622900-1543833920_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky hoši, některé z výše uvedených jsem měl a zrovna ten nejdrahší od Timexu se rozpadl po 4 měsících.  To je ale je jedno, hledal jsem něco levného a nejlépe na Ali. No hledal jsem ještě pár hodin a nakonec něco našel. Ty klasické řemínky co jste dávali vaše odkazy nade mnou, jsou na Ali jen do rozměru 20mm.

Ty 2 dole jsem objednal

EIMO Sport Nylon watch band For Samsung Gear S3 classic strap Ticwatch HuamiHuawei Watch moto360 bracelet wrist Belt Lightweight-in Watchbands from Watches on Aliexpress.com | Alibaba Group

22mm 20mm nylon Strap for Samsung Gear S3 s2 sport Frontier Classic Watch Band huami amazfit bip strap galaxy watch 42mm 46mm-in Watchbands from Watches on Aliexpress.com | Alibaba Group

Do budoucna možné ještě zkusím ten magnetický, mám ale obavy, že to bude držet na ruce slabě

General Quick Release Watch Strap Milanese Magnetic Closure Stainless Steel Watch Band Replacement Strap 16mm 18mm 20mm 22mm 24-in Watchbands from Watches on Aliexpress.com | Alibaba Group

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...