Přejít na obsah

skúsenosti servis WDL!


undy

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

dan010: V konečnom dôsledku si  myslím,že si z toho vyšiel veľmi výhodne a kúpil hodinky za perfektnú cenu. Myslím, že to ako ti poslali faktúru nie je dôvod na to, aby si tu hneď očierňoval personál v Ba. Všetko sa dá vyriešit komunikáciou, "nepáči sa mi faktúra v .png, prosím pošlite mi v .doc."

 

Predstav si personál na hlavných predajniach v Ba počas dňa BF. Celá ponuka pozostávala z troch emailoch, kde sa ponúkalo cca 80 ks hodín. Emailová komunikácia je len jedna z mnohých komunikacii, pridaj este telefonáty, osobné návštevy, sms a ostatná klientela, ktorá o zľavnenom tovare nemá ani tušenie. Príprava, obsluha a balenie. 

 

Myslím, že takých "cez poľných" ako si ty mohli mat tucet.. tak fakt nie je dôvod na krivdu.. a podľa toho čo čítam vyššie ti vyšiel obchod viac ako v ústrety. 

Upraveno uživatelem Lvcas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som daval zarucne AquaTerry na servis do WDL v Auparku. S tym, ze nech mi nieco spravia s tahom, kde mala skrutka strhnuty zavit a nedal sa teda dielik oddelit od druheho (vivat omega za ich makke skrutky a posrane lepidlo..) a ze COSC hodinky isli +12s/den. Tie mi teda posielali do Rimavskej Soboty k p. Nagyovi.

 

No co si budeme hovorit - rovnaka skusenost ako undy s tym, ze som sa 2x dopytoval ci uz prisli.. 2x este neboli. Dielik neuznali ako reklamaciu, museli ho rozpilit a zaplatil som si za novy.. to je OK. Ale mozete hadat ako dobre ich vyregulovali... spravne, ziadne. Isli rovnakych +12s/den ako predtym. Bud to nespravili alebo su mantaci (na reklamacnom bloku bola info napisana ze to treba urobit).

 

Takze sice vo WDL som kupil Moony, ktore zial idu tiez +18s/den (viem ze nemaju cosc) a chcel by som ich dat poladit, ale po mojej a este aj vasich skusenostiach sa na to radsej vykaslem. Minimalne cez nich..

No ak správne čítam, tvoje hodinky servisoval autorizovaný servis a nie predajňa. Mám takisto Omegy, viem kde je autorizovaný servis, viem že je jediný na Slovensku a že keby ich dám vyservisovať, tak nemusím chodiť do RS ale stačí mi ich nechať v BA u autorizovaného predajcu. Ale v živote by som nekrivdil predajni za to že mi ušetrila cestu cez pol Slovenska ale skôr tomu, kto mi ich opravoval.

 

Ľudia, preboha, naučte sa rozpoznávať na koho hádzať krivdu. Pindáte na zamestnancov keď prídete k operátorovi, že máte vysoký paušál, pindáte v banke na zamestnancov za to že dlho čakáte v rade. Pindáte všade na všetko ako malé rozmaznané deti lebo sa cítite byť stredobodom vesmíru. Pritom sa stačí len na pol sekundy zamyslieť a všetko môže vyzerať úplne inak.

 

Tiež ma teší, že vyjadrovať sa majú potrebu len ľudia čo sa cítia byť dotknutí ale tisíc dalších spokojných zákazníkov nemá potrebu to všade písať. Takto by som si nikde nič nekúpil, nespravil, lebo všade na všetkých kidajú. Plus každý ospevuje Rakúsko akí sú super pritom väčšina tam vživote nič nekúpila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a o DISKRÉTNOSTI jste už slyšel ?

 

Dobrý deň,

ono to bolo celé trochu inak, hodinky ste si rezervovali to ano, ale Váš kolega poslal do mailu iný model, respektíve si pomýlil referenciu a poslal biele hodinky namiesto čiernych, a v momente kedy si uvedomil svoju chybu resp. nedorozumenie boli už dané hodinky rezervované iným klientom. Snažili sme Vám vyhovieť skrz to, že sme volalipp danému zákazníkovi, lebo som vedel, že sa mu tie biele páčili viac a boli voľné už len čierne, bohužiaľ aj po snahe vyhovieť Vám, sa to nepodarilo, lebo daný zákazník sa nakoniec rozhodol, že sa mu čierne páčia viac, ospravedlňujeme sa Vám, že sme Vám nedokázali v danej požiadavke vyhovieť ale bohužial sa stala chyba v komunikácií, ktorá zapríčinila toto nedorozumenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pocuj, a preco nadavas na WDL, ked ti povedali, ze to robi vo Viedni? a kedze uz niesu v zaruke, preco si ich nezobral do Sheronu, kde maju priamo servis, a radsej sa jebes s prostrednikom? 

Ja som mailovo komunikoval s viedenským servisom, ponúkli mi: osobne priniesť, poslať kuriérom, alebo odovzdať v WDL alebo Sherone. Mne z toho vyplynulo, že WDL aj Sheron to posiela do Viedne / chcel som opravu presnosti ale aj veľký servis/ Na WDL nadávam preto, lebo hodinky som odniesol 8.10., mail s cenovou ponukou z Viedne prišiel rýchlo- 12.10., v ten istý deň som ho odsúhlasil ale do Viedne sa dostal až 20.10.- 8 dní im to trvalo preposlať...A aj v najhoršom prípade, teda od 20.10. už prešlo 30 pracovných dní, "chlapci priniesli iné hodinky- nejaké RADO" a nenadávam konkrétne na WDL- buď to mešká u nich, alebo v servise, to asi nezistím. Pre mňa ako zákazníka je podstatné to, že 2 mesiace nemám hodinky...S tým servisovaním priamo v Sherone si si istý? Určite by som to nabudúce riešil cez nich. Ale ten pán z viedenského servisu mi vyslovene odpísal, že zaniesť WDL alebo Sheron a odtiaľ sa to posiela do Viedne, tak neviem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ak správne čítam, tvoje hodinky servisoval autorizovaný servis a nie predajňa. Mám takisto Omegy, viem kde je autorizovaný servis, viem že je jediný na Slovensku a že keby ich dám vyservisovať, tak nemusím chodiť do RS ale stačí mi ich nechať v BA u autorizovaného predajcu. Ale v živote by som nekrivdil predajni za to že mi ušetrila cestu cez pol Slovenska ale skôr tomu, kto mi ich opravoval.

 

Ľudia, preboha, naučte sa rozpoznávať na koho hádzať krivdu. Pindáte na zamestnancov keď prídete k operátorovi, že máte vysoký paušál, pindáte v banke na zamestnancov za to že dlho čakáte v rade. Pindáte všade na všetko ako malé rozmaznané deti lebo sa cítite byť stredobodom vesmíru. Pritom sa stačí len na pol sekundy zamyslieť a všetko môže vyzerať úplne inak.

 

Tiež ma teší, že vyjadrovať sa majú potrebu len ľudia čo sa cítia byť dotknutí ale tisíc dalších spokojných zákazníkov nemá potrebu to všade písať. Takto by som si nikde nič nekúpil, nespravil, lebo všade na všetkých kidajú. Plus každý ospevuje Rakúsko akí sú super pritom väčšina tam vživote nič nekúpila.

Pocuj macko, tusim mas problem s porozumenim. Predajna spravila jedinu chybu a to tu, ze ma reklamaciu vybavit do 30 prac. dni a to sa nestalo, o tom je moje plknanie na predajnu. Zvysok je napisany s tym, ze do toho servisu nedam uz ani prd - a tym padom ani Omegu do WDL, kedze to posielaju tam. Predpokladam, ze budes niektory z ohrdnutych zamestanncov, ktory citi krivdu za to, ze sa tu negativne pise o jeho zamestnavatelovi.

Upraveno uživatelem lordsoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal si ich odniest do Sheronu tam servisuje Breitling priamo ich hodinar a nikam ich neposielaju

No ja som si písal so servisom vo Viedni a oni mi sami doporučili priniesť osobne do Viedne, poslať kuriérom alebo zaniesť do WDL alebo Sheronu- že oni to potom posielajú k nim do Viedne. Tak neviem, ten Sheron možno robí nejaké opravy, ja som chcel aj veľký servis- ten možno robí len Viedeň, ale to sú len moje dohady...Ak by som bol vedel, že to vedia spraviť v Sherone komplet, určite by som to bol dal k nim. Už aj mne totiž dochádza trpezlivosť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste teda srandisti. V jiných vláknech dost lidí píšou, že když se kupuje drahé hodinky, tak se kupuje nejen ty hodinky ale ten servis poté, teď zase plivete na lidí, že přišli "postěžovat" na prkotiny. Já nevím, když kupuje věci za 100k tak nic není prkotina.

 

Ad doba servisu: Sám dělám v nákupu, chápu, může se stát a je to frustrace, když dodavatel něco slíbí, ale nedodržuje, a teď stojíte mezi zákazníkem a dodavatelem a nic neuděláte, ale komunikace by měla být lepší ne. Pokud vím, tak OP zas tak toho zas tolik nechtěl a nedělal takový problém

 

Ad černé/bílé: Tady je chyba na obou stran, ale BF anebo ne BF, to je snad povinnost personálu, aby byli na to připravení ne, a ne výmluvy typu " Víš jaký tam mám frmol, mám ve zprávě 100 zpráv a 100 lidí mi volají". a jak formát faktury neovliním, snad to dělá ten stejnej program tak by to mělo automaticky stejný, ne ?

 

Sakumprdum: Všechny obchody by měly být měřeny stejnou metrikou, Hanák Brno taky dostává hejty za to jejich otřesný přístup a komunikace, Carrollinum též měl nějaký problém s dobou a cenou servisu a všechno se tu řešilo. Jen protože WDL nabídl lepší cenu v rámci BF neznamená, že nemusí dodržet stejný standard

 

P.S: Tohle by měl patřit do Hodnocení obchodů

Upraveno uživatelem TomNguyen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že to neservisovali, poslali do Vídně. Téma jsem sledoval od začátku, a jako první jsem chtěl napsat, že se tu vždy doporučilo to tam zanést rovnou do Vídně. Ale zdržel jsem se.

 

Ale plést Breitling s Rado, dohadování o tom, kdo v jakém termínu přesně, co dohadoval, potvrzoval, je dost "kydání hnůj na někoho jiného", nemyslíš ?

 

Stačilo generická odpověď "30 dní orientační doba, kvůli Vánocům je všechno pomalejší, popoženeme, jakmile dorazí, dáme vědět, omlouváme se na vzniklé potíže, "

Upraveno uživatelem TomNguyen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápem, že okolo vianoc je všetko pomalšie, ale hodinky sú u nich od 8.10. Mňa ako zákazníka nemusí zaujímať ich interný systém, ja som spravil to, čo odo mňa požadovali a chcú zaplatiť, oni nie. Možno, keby bola lepšia komunikácia, napr. čaká sa na diel apod, ale nie že mi ešte odpovedia, že čo chcem, že nech čakám a oni mi zavolajú...Nezavolali...keď som sa teda ozval ja, odpovedali, že áno sú už tu /sice RADO.../ tak prečo mi nevolali, keď ich už teda podľa nich mali? A prečo to riešia vyslovene laxným prístupom, že chclapci to pomiešali, tak budúcu stredu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem si poděkování nechat až po vánocích, ale když to tady čtu, tak napíšu moji zkušenost s WDL.

Zde na foru jsem četl, že mají ve WDL výprodeje, tak jsem neváhal a okamžitě volal.

Chtěl jsem Breitling Superoceán velikost 42.

Bohužel mi zdůrazňuji velice ochotná paní prodavačka řekla že jsou už vyprodané.

Pak následovaly asi tři hovory z mé strany ještě k jiným modelům, ale měl jsem prostě smůlu.

Zeptal jsem se tedy, zda vlastně ještě nějaké hodinky mají a byl mi zdělen jeden model, ale ten byl přes můj limit.

Uzavřel jsem to že mám smůlu. CCA za deset minut mi volala paní z prodejny, že se jeden model uvolnil

ve velikosti 44 v modré barvě, tak jsem neváhal a chtěl je zamluvit.

Zeptal jsem se, jak vlastně hodinky zamluvím, jsem od Pardubic a hned jet do Bratislavy byl problém.

A teď následovala informace, která mi vyrazila dech.

Paní mi nabídla možnost zaplacení zálohy z vlastních peněz a že jí mám pak tu zálohu poslat na účet.

To jsem vážně nečekal, okamžitě jsem peníze poslal, ale je jasný že peníze neměla hned na účtu.

To byla středa, v pátek jsem si koupil dálniční známky a vyrazil do Bratislavy.

Na prodejně jsem měl hodinky připravené a těch sto eur tam na mě taky čekalo

( teď si uvědomuji, že jsem se vlastně ani nezeptal, zda měla paní prodavačku ty moje peníze na účtu).

Tak závěrem ještě jednou upřímně moc děkuji ochotě prodejce u WDL v Bratislavě a přeji jim hodně spokojených zákazníků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k pôvodnému problému: na obed som sa mailom informoval o priebehu opravy, do 5 minút mi volala pani z predajneWDL, bola ochotná, od rána zisťovala informácie. Vyplynulo z toho, že včera 5.12. boli kuriérom odoslané z Viedne do BA, pani zabezpečila aj u kuriéra, aby hodinky dnes určite priniesol na predajňu, takže je možné, že dnes bude ešte jeden telefonát z WDL. K tomu viedenskému servisu mi bolo povedané, že to býval naj servis pre celú európu, ale stáva sa im, že oprava trvá takto dlho, inokedy je vyriešená promptne, príčinu nikto nevie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...