Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Od výše uvedeného prodejce jsem zakoupil Prim Orlík viz. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/122155-prim-orl%C3%ADk-kalibr-95/?hl=orlik . Prodej proběhl v Brně, bohužel prodejce u sebe neměl dva slibované řemeny, ale slíbil, že mi je dopošle poštou. TELEFON NEBERE NA ZPRÁVY NEODEPISUJE na fórum zde však dochází. Obrázek si každý udělejte sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je, takže hraju...

Kolegovi sem vysvětlil, že v současné době se stěhují. Mám věci na třech místech. Díky tomu sem kolegovi při prodeji na místě dal slevu 2 tisice korun a požádal jej o trpělivost. Tu však kolega bohužel nemá.

Pravdou je, ze me životní změny mu můžou být ukradené, ale kompenzoval sem to vcelku velkou slevou. Předpokládal sem trošku rozumu, tolerance a trpělivosti. Ta bohužel nenastala.

Jakmile se konečně ustálím a budu prestehovan, řemeny odešlu. Nepotřebuji je, jsou mi na prd. Jen prostě nevím kde teď jsou.

Víc k tomu nemám co dodat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to za lži!!! Sleva nebyla na řemeny ale byla domluvená ještě před schůzkou. To že řemeny nemáte jste mi řekl až na místě a najednou neberete telefon???? Hlavně že tady je reakce blesku rychlá. Přidám SMS komunikaci v další fotce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak je pro doplnění. Přišel další výmysl a měsíc se nic neděje. Přijde mi, dřív bych našel sníh na poušti než Garminák řemeny. Názor si udělejte už každý sám. Řemen jsem si už koupil jinde protože bylo více než jasné že tady od tohoto prodejce se ho již nedočkám

post-13460-0-06169000-1545650056_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Bohužel se musím také podělit se spíše špatnou zkušeností - hodinky poslal a celkem pružně, nicméně absolutně nesedí s popisem, to co tam bylo napsáno je lež. Šlo sice o jebky za trojku, ale bývalo zvykem uvádět stav, jak opravdu je .. Pro mě to znamená, že více obchodů s tímto členem už neudělám, co ostatní, nechám na nich..

Upraveno uživatelem semi001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Skoda reci, prvy obchod na chronomagu pri ktorom som nasiel cloveka, ktory by tu vobec nemal co robit...

Dal som inzerat, ze kupim Garminy Vivoactive 3, ozval sa Garminak cez PM:

 

 

 

Odeslat 13.květen.2019 - 17:04

Ahoj,
přemýšlím nad prodejem mých Garmin- https://www.garmin.c...eel-black/79239
Jsou zakoupeny před 3 měsíci v CZ, výborný stav 
Popřemýšlej a dej vědět. Děkuji. Petr
 
 
 
Chvilku sme pisali cez PM a cenu sme usadili na 7500 + 120 na postu.
Petr zaslal hodinky 15.5.2019 a tie dorazili, po robaleni som ho hned kontaktoval pretoze hodinky neboli v stave tak ako udaval:
 
 

 

 

Odeslat 17.květen.2019 - 12:17

Ahoj,

 

Hodinky dorazili, celkom ma prekvapilo, ze niesu v original krabicke a bez manualu, iba hodinky, a nabijacka.

Faktura udava datum 11.12.2018 ( vravel si ze su stare 3 mesiace ) co dava 6 mesiacov.

Faktura udava Music 645 optic RED. Menil si nejako "strap" ? - bude to v pohode pri pripadnej reklamacii?

 

Celkovo ma to prekvapilo, ked udavas " komplet balení"

 

Vaclav

 

 

Pisal, ze predava Ciernu verziu 3 mesiace staru a mne dorazila faktura na 6 mesiacov staru RED verziu....

 

Na to mi Petr odpovedel:

 

Odeslat 17.květen.2019 - 13:54

Ahoj Vašku, balila to má přítelkyně. Jakmile dorazím domu, podívám se po krabičce. Jinak samozřejmě pro případnou reklamaci to není potřeba. Hodinky jsou ve výborném stavu, jako nové. Doposud jsem s nimi neměl žádný problém. Já je používal tři měsíce.
P.

 

Konverzacia dalej pokracovala viac menej iba z mojej strany, kladol som dalsie a dalsie otazky, Peter vsak napisal 19.5 iba to ze este nebol doma. Posledny krat sa logol 28.5.2019 a uz nic....

 

Takze za mna rozhodne negativne hodnotenie, ako pisu kolegovia pred tym... 

 

  •  
Upraveno uživatelem m4stic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...