Přejít na obsah

Sklo


watchman99

Doporučené příspěvky

Jak píše Harwey,

 

tahle reference má mít safír, podle Omegy bez AR, čili si to můžeš směle ověřit třeba šroubovákem. Koukám, že "hologram" řešíš ještě i v druhém vlákně. Jestli máš pochybnosti o pravosti, nahoď fotky nebo si s tím zajdi třeba k Dušákovi. Není třeba tu plevelit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na chrono 24 a tam některé hodinky mají napsáno Safírové sklo a některé zase sklo minerální teď jsem na rozpacích od jakého roku se asi začlo dávat místo minerálního skla Safírové a do jaké. Kategorie spadám já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na chrono 24 a tam některé hodinky mají napsáno Safírové sklo a některé zase sklo minerální teď jsem na rozpacích od jakého roku se asi začlo dávat místo minerálního skla Safírové a do jaké. Kategorie spadám já

Sory, ale kdyby jsi sem konečně nahrál fotky, tak by to mohlo ušetřit spoustu tvých nic neříkajících dotazů.. Pokud mají minerální sklo, tak to s velkou pravděpodobností bude fejk a nemusíš zakládat další zbytečná vlákna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ch24 se muze jednat o chybne vyplneny parametr. Druha moznost je, ze se poskodil safir a nekdo to nechal vymenit za levnejsi neorigo mineralni/plast sklo. Na ty hodinky, ktere uvadis pokud vim Omega nikdy mineralni sklicko nedavala.

 

Nicmene by me take zajimalo, jak jsi dosel na to, ze to neni safir. Mas to poskrabane nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...