Přejít na obsah

Fotka

Timezoner "Longest Flight"

IWC Spitfire Pilots watch

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 442 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha-venkov

Publikováno 6.prosinec.2018 - 15:56

V produkci IWC se (kromě Aquatimerů) vůbec neorientuju, ale mezi několika nově annoncovanými modely pro SIHH 2019 mne docela zaujaly pilotky s keramickou lunetou - IWC Pilot's watch Timezoner Spitfire Edition "The Longest Flight". Navazují na pilotky Timezoner z r. 2016, tentokrát ale v nechrono verzi a s vintage laděním... vzhledem k velikosti hodinky jen pro velký kluky.

Přiložený soubor  IwcAAA.jpg   387,9K   23 Počet stažení

https://monochrome-w...hands-on-price/

TECHNICAL SPECIFICATIONS – IWC PILOT’S WATCH TIMEZONER SPITFIRE EDITION "THE LONGEST FLIGHT"

Case: 46mm diameter x 15.2mm height - stainless steel case - steel caseback - screw-in crown – glass secured against displacement by drops in air pressure - 60m water-resistant

Dial/Bezel: black dial, rhodium-plated hands - black rotating ceramic bezel to set the world time zone function

Movement: Calibre IWC 82760, in-house - self-winding with Pellaton system - 4hz frequency - 25 jewels - 60h power reserve - hours, minutes, seconds on the central axis, date display, 24-hour display for world timer function, timezoner function for setting a second time-zone with the bezel

Strap: green textile strap - steel buckle

Reference: IW395501
Limited to 250 pieces
Price: EUR 14,100 (indicative price (subject to changes before the SIHH))

Přiložený soubor  IWC-Pilots-Watch-Timezoner-Spitfire-Edition-The-Longest-Flight-IW395501-SIHH-2019-15.jpg   143,13K   20 Počet stažení
(Monochrome-watches.com)

Tento příspěvek byl upraven od martar: 6.prosinec.2018 - 15:57

Aktuálně nic neprodávám, nic neměním - nemá smysl mi psát.

#2 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 813 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 6.prosinec.2018 - 17:38

Poradny hodinky pro poradny chlapy se zapestim jako stehno. Moc se mi libi. Skoro bych rekl, ze davat na ne vintage luminovu je skoda a zvladly by i klasickou bilou (ktera by mozna vypadala lip s kozenym remenem)

#3 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 442 příspěvků(y)

Publikováno 6.prosinec.2018 - 17:44

Tyhle budou libový i na semiši.

#4 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 813 příspěvků(y)

Publikováno 6.prosinec.2018 - 18:15

Ja jsem spis myslel nejakyho poradnyho hnedyho aligatora v cene 4 až 5 hodinek znacky seiko 5 :-)))

#5 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 786 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 6.prosinec.2018 - 21:37

a. fakt pekné hodinky

b. opačne plynúci čas v bielom okienku by mi do pár hodín spôsobil nevratné škody v ľavej hemisfére

Tento příspěvek byl upraven od McStinger: 6.prosinec.2018 - 21:38

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#6 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 6 442 příspěvků(y)

Publikováno 6.prosinec.2018 - 21:50

Další info a fotky zde https://www.ablogtow...ight-sihh-2019/

Tady je luneta s eskama, co se pred třemi lety tak líbily Bandimu...

Přiložený soubor  IWC-Pilots-Watch-Timezoner-Spitfire-Edition-The-Longest-Flight-SIHH-2019-5.jpg   160,52K   17 Počet stažení

A tady i dýnko - docela pěkný

Přiložený soubor  IWC-Pilots-Watch-Timezoner-Spitfire-Edition-The-Longest-Flight-SIHH-2019-1 (1).jpg   273,88K   17 Počet stažení

Na rozdíl od Timezonerů chrono jsou trojručky perfektně přehledný a datový okýnko opticky plynule doplňuje kruh čislic. Akorát ta velikost, no. Ale mají lunetu, takže kdo unosí PO 45,5 nebo starý SOH 46 by měl zvládnout i tyhle šmrncovní pilotky.

Tenhle zdroj odhaduje cenu na 13.500 USD

Tento příspěvek byl upraven od martar: 6.prosinec.2018 - 21:55

#7 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 449 příspěvků(y)

Publikováno 13.prosinec.2018 - 17:28

Moci mi tu fúze retra a moderních GMT nefunguje.
Ten výřez jsem bral na UTC flígrech.

A jinak v recenzi ta GMT funkce dostává dost na frak.

#8 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 383 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 13.prosinec.2018 - 21:32

Na první pohled líbivý, na ten druhej už na nich ale člověk vidí chyby- ta luneta je prostě mega široká, logo na 9, i ta žlutá lumi a korunka mi tady moc neštymuje

#9 Karussell

Karussell

Megazávislák

• Member_50
  • 1 535 příspěvků(y)

Publikováno 13.prosinec.2018 - 21:38

Taky jsem si bláhově myslel, že po odchodu CEO k B zase budou pěkný IWC a oni jedou dál kolotoč styl :-(

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:IWC, Spitfire, Pilots watch