Přejít na obsah

Fotka

P: Seiko Samurai Dawn Grey

seikosrpd03k1 limitka 2018

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Sborez

Sborez

Chronopako......

• Member_50
  • 1 312 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:DC
  • Fanoušek značky:Rolex, Omega, Prim.....

Publikováno 7.prosinec.2018 - 08:01

Prodám tuto barevně sladěnou limitku. Koupené nové v Chronoshopu, následně nahozen safír s vnitřním antireflexem v Pražském hodinářství v ceně 2tis vč. tlakovky a změnšen tah na mou ruku 19,5cm, taky v PH.

Fotit moc neumím a hlavně není co. Stav nových hodinek. Nevšiml jsem si ničeho, co by stálo za zmínku. Na ruce všehovšudy třikrát, jinak se vrtí. Přesnost jsem nesledoval, ale jdou lehce dopředu, myslím. Samozřejmně komplet balení s dokladem o koupi.

Cena včetně pošťáka nebo pivolimokafe (Praha příští týden, jinak Vysočina a Střední Čechy): 13.800,- CZK Nové stojí 12.900,- + 2.000,- safír. Za nové hodinky myslím dobrá cena. Prodávám, protože je neunosím, ne proto že musím. 

Výměny nevím, zkuste, ale moc tomu nedávám. Jsem teď nějakej usedlej a nosím pořádně jen troje. 

Pro ilustraci jedna z webu:

Přiložený soubor (y)

Je:

Rolex Explorer I, Prim Sport IgenTraser Classic Automatic Master

Bylo:

Deaumar Ensign, Junghans Mega 1000 26/4802, Aureole chronograph suisse, Vratislavia Conceptum VIS 1935.2, Vratislavia Conceptum chrono, Omega Planet Ocean, Traser Classic Automatic Master - moje první, Aristo Award 2003 Harley-Ronda 2538, Traser P6600 Type 6 Mil-G, Steinhart Nav B-Uhr 47 automatik B-Muster, Wancher Cifra One - parádní jednoručky, Steinhart Nav B-Chrono II, Hamilton Khaki X-Copter, Longines hydroconquest chrono, Union Glashutte Viro Date, Victorinox XLS MT Chrono Classic, Seiko SKX007, Seiko Speed-Timer 7015-8000, Orient Crystal SK blue, Cartier de Calibre Diver, Vratislavia Kosmos, Seiko SKX009, Seiko SKX007, Tisell Vintage diver, Tisell diver date, Davosa RAF LE, Orient Millenium, Longines Legend Diver

Email:

sborezatseznamdotcz

#2 Sborez

Sborez

Chronopako......

• Member_50
  • 1 312 příspěvků(y)

Publikováno 8.prosinec.2018 - 10:40

Takže nejspíš hotovo, po připsání peněz na účet zamykám. 

Je:

Bylo:

Deaumar Ensign, Junghans Mega 1000 26/4802, Aureole chronograph suisse, Vratislavia Conceptum VIS 1935.2, Vratislavia Conceptum chrono, Omega Planet Ocean, Traser Classic Automatic Master - moje první, Aristo Award 2003 Harley-Ronda 2538, Traser P6600 Type 6 Mil-G, Steinhart Nav B-Uhr 47 automatik B-Muster, Wancher Cifra One - parádní jednoručky, Steinhart Nav B-Chrono II, Hamilton Khaki X-Copter, Longines hydroconquest chrono, Union Glashutte Viro Date, Victorinox XLS MT Chrono Classic, Seiko SKX007, Seiko Speed-Timer 7015-8000, Orient Crystal SK blue, Cartier de Calibre Diver, Vratislavia Kosmos, Seiko SKX009, Seiko SKX007, Tisell Vintage diver, Tisell diver date, Davosa RAF LE, Orient Millenium, Longines Legend Diver

Email:

sborezatseznamdotcz

#3 Sborez

Sborez

Chronopako......

• Member_50
  • 1 312 příspěvků(y)

Publikováno 10.prosinec.2018 - 20:05

Hotofson. Děkuji za prostor.

Je:

Bylo:

Email:

sborezatseznamdotcz

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:seikosrpd03k1, limitka, 2018