Přejít na obsah

Tak trochu rychlá eskalace


Návštěvník Derchan

Doporučené příspěvky

@Vlcacka

Já jsem si to myslela:-)

před nějakou dobou jsem si jich tam všimla a dokonce jsem prodejkyni kontaktovala, ale nakonec jsem nekoupila. Je pravda, že byly opravdu za pár korun, ale já už takových za pár korun mám víc, tak jsem to vzdala. Jsem ráda, že se Ti dostaly do rukou, budou Ti dělat radost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KatkaB Kdybys po nich nějak neodkladně toužila, tak ti je případně přenechám, byl to jen takový impulzivní nákup, spíš z legrace. Ale mají dost poškrábané sklíčko. Mně to nevadí, já tyhle "jizvy z boje" mám ráda, aspoň je vidět, že se ta věc používala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Taky si myslím, a evidentně nejsem na fóru sama, což je super. Tenhle Centropen 5270 přišel ve stejný den, co jsem si vyzvedla ty Citizeny, tak to bylo nějaké to znamení nebo co... :-)

Junghansům jsem nechala dát nové sklíčko, krásně prokoukly. Mám radost, zasloužily si to.

Posledním přírůstkem jsou modré Hulky, ale pouzdro i cifr v tragickém stavu. Jsem pitomá, neprohlídla jsem si dobře fotky. Nicméně lepší pouzdro chyceno u pana Hovorky v antíku a cifr (sic poškrábaný ale neolezlý) na Aukru. Celkem štěstí...

A na třetí fotce jsou Esperanta, která jsem nechala opravit a dala synovci k narozeninám. Měl radost, bude je nosit jako oblekovky.

 

post-62111-0-27583800-1554419108_thumb.jpg

post-62111-0-53892200-1554419225_thumb.jpg

post-62111-0-46270100-1554419319_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...