Přejít na obsah

Chronopošta


Maxel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 262
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

líbí se mi ty drobný rozdíly mezi fórama

 

na offroadforu pošta funguje už asi 15 let, nikdo kvůli tomu nevymýšlí žádné tabulky, nikdy jsem tam nezaznamenal, že by došlo ke zpronevěře, nikdo neřeší jestli se do vlákna budou dávat nabídky nebo poptávky, prostě to tam funguje 

 

Na zdejším fóru přišel někdo s nápadem dělat poštu taky, nápad je to jistě dobrej.  Hned se objevili nápady jak to realizovat, jaké na to používat tabulky, ale nástřel tabulky už dodán nebyl. Protože ale iniciátor nápadu nepatří do party starochronomagorů, tak se hned od starochronomagorů objevily připomínky a pochybnosti, že hodinky za 100k takto posílat nelze. Smečka fanatických primkařů (nepatřím mezi ně, můj nick jsem si dal tak nějak na protest proti nim a už mi zůstal) tentokrát překvapivě mlčí. Asi čeká na názor.

 

A jak to bude pokračovat? Nevím, dost napoví první zrealizovaný transport, ale v zásadě jsou 2 možnosti:

 

1) první transport dopadne špatně, např. přepravce zásilku zpronevěří - pak několik starochnomagorů začne exhibovat, kde všude mají známé a kamarády a jak seženou videozáznam přepravy, pak budou pár dní vyzývat přepravce aby zásilku vrátil, neboť byl identifikován a pak část z nich bude tvrdit, že videozáznam je neostrý, část přizná, že vlastně žádný není a celý projekt vyšumí

 

2) první transport dopadne dobře - pak si všichni budou dlouze veřejně děkovat za ochotu, za realizaci, za moderování vlákna, za prostor atd. Pokud přepravce bude bývalý, současný, nebo budoucí moderátor, nebo někdo z jeho kamarádů, pak se k děkování -pro jistotu- přidají i ty kteří s daným transportem nemají vůbec nic společného.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyť to tady už dávno funguje - každou chvíli někdo použil status pro pomoc s předáním a vesměs úspěšně (myšleno našel pomoc), tohle je jen vlákno, kde k tomu je spešl prostor a nemusí se tak zasírat statusy. Nic víc, ani míň. Kdyby se někdo splálil, určitě se to dávno řešilo veřejně. Nechal bych to volně plynout, buď se to ujme a tomu se uzpůsobí systém ?co a jak?, nebo ne a vlákno zapadne.

 

Na debatu stará garda vs. (my) nováčci serte, zas z toho bude jen flejm.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pch prej jak dopadne první transport . . .

 

tak pět let zpátky sem psal kolega z fóra (v životě jsme se neviděli), jestli někdo nejede z X do Y že koupil hodinky od člověka mimo fórum, sice zaplatil ale rád by aby je při převzetí ještě pro sichr někdo zkouknul. Měl jsem cestu z X do Y tak jsem se nabídnul, hodinky převzal, zkontroloval, odvezl, předal, hotovo.

A takových transportů se tady udály stovky se vsadím, takže vlákno kde se nabídky a poptávky co jsou aktuální sejdou je fajn.

 

Vykukové tady byli vždycky, stačí pohledat v historii ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autofórum :-) dobrej joke!

 

Je celkem rozdíl někomu dovézt starý olezlý přední blatník nebo AP! To pokušení bude asi větší.

 

Ale nápad to je rozhodně dobrý a jsem rád, že Maxel vlákno založil. Jak jsem již psal, bude to vždy o člověku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz bude mit nekdo zajem, pohybuji se o vikendu Beroun a okoli, nemam problem pres tyden neco prevzit a o vikendu predat ( lze i opacne ). Narazovky ( kdyz mam nutkani se jet projet autem, kamkoliv ) bych klidne psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridavam se k tomu, ze je to zajimavy napad, jezdim hodne ale.nidky extra pravidlne, takze leda reagovat na poptavku.

Jen me napada takovy detail, ktery by mohl nastat v pripade i nezavinenne nehody. Co pak? Pokud to dopadne hur nez dobre pojisteni nebude a nejaka prepravni smlouva ze to nepatri ridicovi, aby nezmizely hodinky, ktere by bekdo nevedel kam vratit.

Jasne, pravdepodobnost je mala, ale krom nehody se muzou stat i jine veci a proste Murphy dost casto funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyť to tady už dávno funguje - každou chvíli někdo použil status pro pomoc s předáním a vesměs úspěšně (myšleno našel pomoc), tohle je jen vlákno, kde k tomu je spešl prostor a nemusí se tak zasírat statusy. Nic víc, ani míň. Kdyby se někdo splálil, určitě se to dávno řešilo veřejně. Nechal bych to volně plynout, buď se to ujme a tomu se uzpůsobí systém ?co a jak?, nebo ne a vlákno zapadne.

 

Na debatu stará garda vs. (my) nováčci serte, zas z toho bude jen flejm.

+1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

líbí se mi ty drobný rozdíly mezi fórama

 

na offroadforu pošta funguje už asi 15 let, nikdo kvůli tomu nevymýšlí žádné tabulky, nikdy jsem tam nezaznamenal, že by došlo ke zpronevěře, nikdo neřeší jestli se do vlákna budou dávat nabídky nebo poptávky, prostě to tam funguje

 

Na zdejším fóru přišel někdo s nápadem dělat poštu taky, nápad je to jistě dobrej. Hned se objevili nápady jak to realizovat, jaké na to používat tabulky, ale nástřel tabulky už dodán nebyl. Protože ale iniciátor nápadu nepatří do party starochronomagorů, tak se hned od starochronomagorů objevily připomínky a pochybnosti, že hodinky za 100k takto posílat nelze. Smečka fanatických primkařů (nepatřím mezi ně, můj nick jsem si dal tak nějak na protest proti nim a už mi zůstal) tentokrát překvapivě mlčí. Asi čeká na názor.

 

A jak to bude pokračovat? Nevím, dost napoví první zrealizovaný transport, ale v zásadě jsou 2 možnosti:

 

1) první transport dopadne špatně, např. přepravce zásilku zpronevěří - pak několik starochnomagorů začne exhibovat, kde všude mají známé a kamarády a jak seženou videozáznam přepravy, pak budou pár dní vyzývat přepravce aby zásilku vrátil, neboť byl identifikován a pak část z nich bude tvrdit, že videozáznam je neostrý, část přizná, že vlastně žádný není a celý projekt vyšumí

 

2) první transport dopadne dobře - pak si všichni budou dlouze veřejně děkovat za ochotu, za realizaci, za moderování vlákna, za prostor atd. Pokud přepravce bude bývalý, současný, nebo budoucí moderátor, nebo někdo z jeho kamarádů, pak se k děkování -pro jistotu- přidají i ty kteří s daným transportem nemají vůbec nic společného.

Ty seš taky dobrej kokot...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozumím tomu správně, že se ti můj příspěvek nelíbí ?

našel ses v něm ?

Tak ted ses fakt netrefil :-). Zkus tu vic cist, nez neco placnes.

Zrovna nickolas tu ted fungoval jako postak mezi Prahou a Ovou, za coz mu patri nejen muj dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasňo, díky. Mám prosbu, až se budeš do Norka vracet, potřeboval bych odeslat PrimFanatica do Longyearbyenu, nebo ještě o trochu severněji. Mohl bys mi, prosím, pomoci? Samozřejmě, nechci to zdarmo. Protože jde o věc mimořádné důležitosti, jmenuji Tě (ještě teda nevím, na jak dlouho) místodržícím Chronomagu pro severní teritoria ležící nad 66° a 33' severní šířky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...