Přejít na obsah

Omega Seamaster typ?


Tatra128

Doporučené příspěvky

Zdravim vsetkych. Vcera som dostal od mojho sefa hodinky Omega Seamaster Professional. Dal mi ich s tym ze ich dostal k 50ke a on hodinky nenosi. Hladal som vsade mozne na internete a nikde neviem zistit o aky typ sa presne jedna. Kedze ich mal v supliku polozene asi 7 rokov, odhadujem ze rok vyroby bude cca 2010. Krabicku ani ziadny doklad od nich nemam, ale som si isty, ze sa nejedna o kopiu.

Dakujem vsetkym za odpovede.

Neviem ako sem pridat fotky tak ich davam cez server ulozto: https://ulozto.sk/tam/_8yhpE5GDSNbl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj mna zmiatlo to, ze som tento model nikde nenasiel. Je niekde na SVK obchod, kde by mi vedeli potvrdit, ze sa jedna o fake? Ono clovek od ktoreho to mam ma iste politicke zazemie, narovinu povedane je to naozaj bohaty clovek a nejako neverim tomu, ze by mu niekto daroval kopiu hodiniek k 50ke. Ale vsetko je mozne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz vezmes i starsi Omegy do ruky, tak i kdyz se v hodinkach neorientujes, tu kvalitu proste citis.. Promysleny design, dotazene detaily, vynikajici zpracovani.. Za me nejlepsi nejen v dane cenove relaci. Tohle je od pohledu sunt.. O sefovi radeji taktne pomlcim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvůj šéf je určitě bohatý proto, že rozdává drahé hodinky :)

Někdo si z někoho udělal legraci. Buď dárce z šéfa, nebo on z tebe, nebo ty z nás. Vyber si.

Bude to varianta c.1 :) kazdopadne sa ho minimalne spytam ci nenajde od nich aj krabicku.

Vam vsetkym dakujem za odpovede :) ked budem mat nejake dalsie info, urcite vas budem informovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...