Přejít na obsah

Certified Millionaire watches


ivan_989

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně nerozumim narážce na "čínský turbo". Je tu vlákno, kde se rozebírá co a v jaký míře je v číně vyrobený a pokud si tu někdo myslí, že velký značky dělaj všecko ve Švýcarsku, doporučoval bych mu nějakou kvalitní literaturu. :)

 

Může to být sračka, nemusí. Samozřejmě ta cena se někde projevit musí, ale pokud udělají nějaký střízlivější model a nepude to podle plotu, tak jméno brandu je mi srdečně salám. :) Jde mi o to jestli to bude co k čemu a jestli za tu cenu dokážou vyrobit něco relativně kvalitního. Odsuzovat něco co sem ani neviděl, natož nedržel v ruce mi připadá dost... no... zvláštní.

Nicméně to je samozřejmě jen můj soukromý pohled, každý má právo na svůj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně nerozumim narážce na "čínský turbo". Je tu vlákno, kde se rozebírá co a v jaký míře je v číně vyrobený a pokud si tu někdo myslí, že velký značky dělaj všecko ve Švýcarsku, doporučoval bych mu nějakou kvalitní literaturu. :)

 

Může to být sračka, nemusí. Samozřejmě ta cena se někde projevit musí, ale pokud udělají nějaký střízlivější model a nepude to podle plotu, tak jméno brandu je mi srdečně salám. :) Jde mi o to jestli to bude co k čemu a jestli za tu cenu dokážou vyrobit něco relativně kvalitního. Odsuzovat něco co sem ani neviděl, natož nedržel v ruce mi připadá dost... no... zvláštní.

Nicméně to je samozřejmě jen můj soukromý pohled, každý má právo na svůj.

 

V tom videu se snaží působit tak, jakože přišli s něčím objevným (turbo pro masy - už to mi připadá absurdní...). Že nakontrahovali nějaký hodináře, kteří snad dělají turba pro velký firmy (úplná blbost). Proto říkám: Čínský turbo a kopa sraček kolem. Nepřišli s ničím novým, prostě jenom vzali prefabrikát MADE IN CHINA, hádám, že ho nechají tamtéž hodit do pouzdra stejné provenience...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom videu se snaží působit tak, jakože přišli s něčím objevným (turbo pro masy - už to mi připadá absurdní...). Že nakontrahovali nějaký hodináře, kteří snad dělají turba pro velký firmy (úplná blbost). Proto říkám: Čínský turbo a kopa sraček kolem. Nepřišli s ničím novým, prostě jenom vzali prefabrikát MADE IN CHINA, hádám, že ho nechají tamtéž hodit do pouzdra stejné provenience...

Aha, jasne, s timhle souhlas, diky za objasneni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zrovna relativně nedávno ukazoval jeden chlapík právě tyhle AATOS s turbíčkem a z hodinek jsem neměl vyloženě blbej pocit, když jsem je držel v ruce  :tongue_ss:

Jasně, furt je tam ten nápis na ciferníku, ale jinak se zdály celkem solidně zpracovaný a borec tvrdil, že jdou prakticky bez odchylky  :shutup:

Samo, že to nemusí být pravda, ale pro AATOS nepracoval a ani se mi je nesnažil prodat, takže nevidím důvod, proč by si to měl vymýšlet  :guiltysmiley:

Mě to teda přes práh bytu nesmí, ale asi dokážu pochopit, že to někoho za ty peníze osloví  :cool02:  hlavně v porovnání s cenou tourbillonu ve švýcarech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povídání o spolupráci s nejlepšími hodináři napřímo mi přijde jako pohádka o tom, kterak se z továrny Rolex záhadně dostaly originální součásti, a proto jsou ty hodinky tak levné.

 

Navíc to zřejmě není nápad prvního byznysmena, který koupil turbíčko z Číny a prodává to jako "affordable luxury" - viz např. http://wilkwatchworks.com/product/the-lydian-skeleton-tourbillon/

 

Strojek je naprosto stejný, že by oslovili stejného mistra hodináře?  :P Řekl bych, že tohle patří na seznam značek tzv. podvrženého luxusu či naleštěné bídy, nebo jak se to vlákno tady jmenuje  :)

 

Aneb jak říká pan zakladatel ve videu, proč utrácet velké peníze za švýcarské hodinky, když můžete mít za pakatel 1000 USD "affordable luxury" z Čajny minimálně o stejné kvalitě  :king:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...