Přejít na obsah

předvánoční flame


YPO

Doporučené příspěvky

někdo tu nedávno volal po flejmu, tak se toho tradičně ujmu já

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

díky svý podělaný práci nemám moc času sem lýzt a vždycky když sem vlezu, tak vlastně nic ..... nic se nestalo, nic není novýho a na až pár jedinců (dalo by se spočítat na prstech jedný ruky) se hodinkám nikdo nevěnuje

 

tak si tak přemejšlím, čím, že to je ...... a furt na to nemůžu přijít ..... možná tím, že nováčci tápou ..... staří mazáci už nemají a vlastně ani nechtějí nic psát páč jsou vyčpělí 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

a dneska jsem vlastně mimoděk zjistil, že se z chronomagu pomalu, ale jistě stává inzertní web

 

vzal jsem si vzorek prvních šesti stran ....... na každé stránce je 25 příspěvků ..... takže 6x25 = 150 příspěvků

 

no a 84 příspěvků z těch 150 (více než polovina) jsou ..... koupím .... prodám ..... vyměním .... děkovačka za obchod

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Berte já bych to zpoplatnil :D ........ né dělám si samozřejmě prdel, ale rozhodně je k zamyšlení to, že se z chronomagu pomalu, ale jistě stává bazar spojený s volným pokecem ...... kam se vytratil duch chronomagu ?

 

 

a teď můžete diskutovat

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 847
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Ypo, ztracis šťávu, cekal sem nejake drsne vlakno a Ty napises jen fakt, ktery tady vsichni vedi ;-). A navic jsi taky jeden z tech, co toho k hodinkam za posledni mesice mnoho nenapsali ;-).

Preji fajn den a koleckama dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako co fakt nechápu je, jak můžete dávat tak šilený peníze za luxusní hodinky, když stejnou službu udělají i digitálky od ťamana nebo mobil. Kdybyste radši ty prachy, který máte evidentně nazbyt (na rozdíl od normálních poctivě pracujících lidí), dali neziskovkám, co pomáhají sirotkům pres Středozemní moře, nebo někomu potřebnýmu, nebo třeba na ten delta nůž, co potřebují v nemocnicích. Podle mýho názoru si všichni majitelé Rolexek, Breitlingů, Festin a jiných luxusnich značek jen kompenzují, že mají malýho Frantika. A co je nejhorší, ty vaše fotky drahých hodinek v drahých autech za jízdy. To vám fakt nedochází, že se přitom chováte bezohledně? Nejen, že vinou nepozornosti můžete přejet dítě, štěně nebo třeba malého roma, ale hlavně tím zbytečně nasíráte slušný pracující lidi. Já bych tohle forum nechal zrušit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...