Přejít na obsah

Submariner vs Seamaster 2018


xoslic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No je tam veľa rozdielov ako oceľ 904 taktiež vývoj. Rolex bol vždy prelomový ako vodeodolnost, automat a naozaj musíš brať aj marketing. Pozri si koľko ostatných značiek napodobnuje rolexi a koľko omegy. Proste rolex je rolex a ľudia vo vývoji taktiež niečo stoja to zrovna nie sú československé platy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim te nech toho, rolex ma super marketing/prodejni strategii/historii a ja jim to preju, ale neplkej neco o strasne drahym vyvoji 50let stejnejch hodinek :lol2: Naopak pri tom objemu co Rolex prodava (jasne nejvic ze swiss znacek) je vyvoj pro ne daleko nepodstatnejsi polozka nez pro ostatni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potom preco si rolex robí 98% všetko sám a nemá žiadne subdodavky. Nemaš ani šajnu čo stojí taký 8 vretenovy cnc stroj index MS22 a majú ich tam asi 40 a výbava dielne.

Upraveno uživatelem mini46
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a? ostatni to jako delaj na ponku pilnikem nebo jak?

 

Pokud vim tak Seiko si dela vsechno a maj jak petky za par tisic tak I Credory za miliony. To preci o nicem nevypovida.

 

Ja jako chapu ze je ti Rolex sympatickej, ale je treba byt nad veci a pripustit si ze platis hlavne za pribeh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ostatný sa učia a pozorujú ako to robí rolex. Kde bolo seiko v roku 1953 keď prišli na trh submariny, ako neboli to prvé diver Tie mali panerai pre taliansku armádu ale bol tam strojček rolex. To by si mohol aj rozmýšľať prečo patek sú najlacnejšie za 16.000chf a čaká sa na ne 5 rokov. A popri tom používajú oceľ 316L. Proste musíš to brať že v tejto branži platíš za inováciu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne ten Rolex tolik nezer prosim te. Co Zenith hele? Od toho Rolex kupoval el primero ponevadz svuj chronograf tenkrat neumel.

 

Jeste mi osvetli za jakou ze to inovaci zaplatim u subu v roce 2018 :lol2: 

 

V tehle branzi se neplati za inovaci ale za sny/pribeh, smir se stim a bude ti lip :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kolik lidi tady ty suby potopi aspon ve vane???

Kdyz sem dam fotku hodinek nekde v rybniku nebo jak afri dal fotku u more a razem z toho byl skoro neprodejnej kus potom...

A muzete mi to vyvracet-jsem tady uz celkem dlouho a jsem zvedavej kdo se ozve ze svoje suby ma jako ?pracanty? na tvrdou praci...jedinej kdo s nima strka ruku do zachodu je filo a to jeste nevime-protoze ji tam schoval-jen to napsal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kolik lidi tady ty suby potopi aspon ve vane???

Kdyz sem dam fotku hodinek nekde v rybniku nebo jak afri dal fotku u more a razem z toho byl skoro neprodejnej kus potom...

A muzete mi to vyvracet-jsem tady uz celkem dlouho a jsem zvedavej kdo se ozve ze svoje suby ma jako ?pracanty? na tvrdou praci...jedinej kdo s nima strka ruku do zachodu je filo a to jeste nevime-protoze ji tam schoval-jen to napsal :)

Protože jsou to tady maniaci, co by nejspíš nepotopili ani Prim sport. Ale uvědom si, že Rolex je masovka, tady ti fandové tvoří jen mizivý procento, a to typickej zákazník Rolexu není, a má prachy, tedy na to neškudlí leta jak ten italskej hospodskej, o kterým se psalo někde ve vedlejším vlákně. A taky se nechystá je za rok prodat s vejvarem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatimco jiný hodinky si jen tak ukazují čas. Nebo co znamena to pracanti, za ty prachy???

Myslel jsem to tak ze suby jsou proste delany na denni noseni kamkoliv. Proste dobre udelany univerzalni hodinky. Ale dle meho to neni nic cim se pokochas, vemes si svatecne. Jako tooly byly i puvodne delany, to ze dneska stojej tolik z nich nic vic v mych ocich nedela.

 

Jen aby medoslo k mylce, v zadnem pripade netvrdim ze jsou to spatny hodinky, jen rikam ze jejich cena ( v porovnani s tema bondovkama treba) neni dana nejakym drahym vyvojem jak tvrdi kolega.

Upraveno uživatelem Londoner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...