Přejít na obsah

seamaster planet ocean big size


robo

Doporučené příspěvky

Všetkých zdravím

 

 

Chcem Vás poprosiť o pomoc pri kúpe hodiniek Seamaster planet ocen big size No. 2200.50.00., teda či kúpiť cez internet s rizikom, že to môže byť fake, alebo využiť kamenný obchod. Na nete a to na watch.de ich majú za asi okolo 80.000 Sk pričom chcú ešte aj za certifikát asi 120 euro a ešte za niečo, ale neviem to preložiť. Mal som za to, že je to súčasťou kúpy. Americký Jomashop.com ich má asi za 67.000 sk, ale je tam potrebné pripočítať clo, DPH a poštovné, takže sa to blíži k tej sume, ako v SRN. Rád by som vedel, či niekto má preverený dobrý, či už internetový, alebo kamenný obchod samozrejme s dobrými cenami.

Čítal som tu veľa vláken o takýchto obchodoch, ale aj tak prosím o radu.

Thanks

Robo

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem se dival a watchfinder.co.uk proklamuje toto:

Brand New: Every brand new watch supplied by watchfinder.co.uk is supplied with the manufacturer's international warranty. The paperwork will include the name of the authorised dealer who sold the watch to us. All serial numbers are included as is all packaging, paperwork and instruction manuals.

 

Takze zrejme jen preprodavaji hodinky, ktere sami nakupuji u autorizovaneho dealera, tedy Int.W.Card by mela mit vsechny nalezitosti vcetne razitka ofic. dealera. Pak je vse OK. Dejte pak prosim vedet, jak nakup dopadl a kolik byla posta a jestli bylo nutno u nas doplatit DPH. Diky.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

absolutne spolahlivo vyzera http://stores.ebay.com/AuthenticWatches-com 5150 predanych hodiniek, ani jeden negativny feedback... proste 100%... Ked beres hodinky nad 500$ tak je postovne zadarmo... samozrejme treba ratat s tym, ze dostanes "pozvanku" na colny a budes musiet zaplatit dan... to clo ako som tu cital su 4%, ale aj to len maximalne 0.8eura...Takze to ani nic... ta dan moc nepotesi... Napriek to vychadza lacnejsie... Ja si zatial len vyberam hodinky takze osobnu skusenost s nim nemam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
absolutne spolahlivo vyzera http://stores.ebay.com/AuthenticWatches-com 5150 predanych hodiniek, ani jeden negativny feedback... proste 100%... Ked beres hodinky nad 500$ tak je postovne zadarmo... samozrejme treba ratat s tym, ze dostanes "pozvanku" na colny a budes musiet zaplatit dan... to clo ako som tu cital su 4%, ale aj to len maximalne 0.8eura...Takze to ani nic... ta dan moc nepotesi... Napriek to vychadza lacnejsie... Ja si zatial len vyberam hodinky takze osobnu skusenost s nim nemam...

http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...mp;hl=authentic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fiha dakujem... nejako som to tu nehladal... No ale toto ma dost prekvapilo... Ako som pisal osobnu skusenost s nimi nemam par mailov sme si vsak uz vymenili, ked som sa informoval a vsetko vyzeralo uplne bez problemov... K tomu ten az neuveritelny feedback na ebay... takze dik, ze si ma zachranil pred tymto :suicide_anim: !

Upraveno uživatelem mik@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fiha dakujem... nejako som to tu nehladal... No ale toto ma dost prekvapilo... Ako som pisal osobnu skusenost s nimi nemam par mailov sme si vsak uz vymenili, ked som sa informoval a vsetko vyzeralo uplne bez problemov... K tomu ten az neuveritelny feedback na ebay... takze dik, ze si ma zachranil pred tymto :suicide_anim: !
Nemáš zač, takhle to tady u nás chodí ... ;) Taky jsem na to koukal, už to tady bylo, stačí se jen pořádně podívat po feedbacích na internetu a rázem to má jinou podobu, vědí, co dělaj a na koho co zkusit ... :bangin:

http://www.xomreviews.com/authenticwatches.com

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dival a watchfinder.co.uk proklamuje toto:

Brand New: Every brand new watch supplied by watchfinder.co.uk is supplied with the manufacturer's international warranty. The paperwork will include the name of the authorised dealer who sold the watch to us. All serial numbers are included as is all packaging, paperwork and instruction manuals.

 

Takze zrejme jen preprodavaji hodinky, ktere sami nakupuji u autorizovaneho dealera, tedy Int.W.Card by mela mit vsechny nalezitosti vcetne razitka ofic. dealera. Pak je vse OK. Dejte pak prosim vedet, jak nakup dopadl a kolik byla posta a jestli bylo nutno u nas doplatit DPH. Diky.

 

Takže jsou doma!

viz. http://www.omegawatches.com/index.php?id=991

 

Dodáno v originální krabici se vším všudy, tedy: kožená etuje, 3 karty (INTL WARANTY s potvrzením - razítkem prodejce - Jos Debono Jewellers z Vallettty - je na seznamu ofic.prodejců Omegy, CHRONOMETER CERTIFICATE, PICTOGRAMS), visačka Omega, návod. Vše perfektně a dokonale zabaleno.

 

Zasláno poštou Royal Mail Special Delivery, poštovné 11,75 liber, dále jsem si připojistil zásilku u prodejce proti ztrátě - 10 liber. Vzhledem k tomu, že jsem nakupoval v EU, nebylo samozřejmě doměřeno žádné clo ani DPH.

 

Před zasláním jsem byl prodejcem kontaktován, aby si ověřili adresu zaslání, což bylo 13.5. no a dnes úspěšně doma. Paráda.

 

Prodejce mohu doporučit, i když začátek nákupu byl celkem zajímavý: udělal jsem objednávku, zvolil jsem platbu kartou, jež byla vzápětí provedena a obratem jsem od prodejce dostal email, že nejsem ostrovan, takže musím platit bank.převodem: (Dear Tomas Thanks for your order. As you're based outside of the UK we are unable to take payment on your Credit Card. We will need you to pay by bank transfer.We have refunded the money that you've paid on your card. This will show back in your account within 2 working days. We have placed this watch on reserve for you.)

Takže trocha adrenalinu, zda peníze vrátí, což se stalo do 3 dnů ale pak již včetně upřesňující komunikace s prodejcem vše OK.

 

Pánové, přeji úspěšné nákupy!

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Zasláno poštou Royal Mail Special Delivery, poštovné 11,75 liber, dále jsem si připojistil zásilku u prodejce proti ztrátě - 10 liber. Vzhledem k tomu, že jsem nakupoval v EU, nebylo samozřejmě doměřeno žádné clo ani DPH.

 

K tomuto mam dotaz, to postovne mi prije nejak nizke... kdyz se diva na stranky Royal mail, tak Parcelforce Worldwide sluzba s plnym pojistenim na cenu zasilky je cca 80 liber.... mate nekdo nejake dalsi zkusenosti s pojistenym zasilanim z GB? Je neco vyhodnejsiho naz Royal Post? Diky za tipy!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomuto mam dotaz, to postovne mi prije nejak nizke... kdyz se diva na stranky Royal mail, tak Parcelforce Worldwide sluzba s plnym pojistenim na cenu zasilky je cca 80 liber.... mate nekdo nejake dalsi zkusenosti s pojistenym zasilanim z GB? Je neco vyhodnejsiho naz Royal Post? Diky za tipy!

 

To pojištění bylo v nabídce podejce. Prostě jsem to odškrtnul a bylo to. Naštěstí jsem si účinnost pojistky neměl možnost ověřit. Třeba by to skončilo takto :suicide_anim:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, prodejce to proste risknul s nizkym postovnym, beznym balikem, trackovatelnym, a pripadny ztraty jdou na jeho triko. Takze pro info, pokud by nekdo resil nakup hodinek z GB: RoyalMail, Parcelforce Worldwide, Global priority:balik do 1,5kg, 20x20x20, pojistenej na cenu 1500liber= 78,99 libry, do 4 dnu doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...