Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

Já netvrdím, že pro ně je to nevýhodný, naopak. Oni tím vlastně lidi udržují v napětí a nepřímo je tím nutí každý den refrešovat 20x jejich stránky, ale pro mě jako potenciálního kupce je to blbé, protože kdybych je koupil za plnou cenu a za týden se objevily v 30% výprodeji zákonitě by mě to trochu namíchlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kua ty jsou fakt pěkný. Škoda, že je nedělají v 40 mm. Tobě jsou taky trochu větší, že? Kolik máš cca zápěstí?

Mám cca 17,5cm. Už jsem si na tu velikost zvykl. Zalezi, jak člověk natočí ruku. Mám vesměs hodinky 42mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No evidentně jim ta strategie funguje. Nicméně sleva 30% je vždy v nearly new sekci, takže musíš čekat, až je někdo v 60ti denní lhůtě vrátí. Velké slevové akce jsou dvakrát do roka a většina zajímavých hodinek je hned pryč. Takže v průměru to tu cenu zase tak nesnižuje. Za sníženou cenu prodají třeba tak 10-15% produkce.

Tak doplním informaci :

Roční prodeje Wardů jsou nyní v řádech desítek tisíc kusů prodaných hodinek. Ve slevovych akcích (pokud neberu v potaz vouchery) jich prodají řádově stovky. Takže se pohybujeme v řádu jednotek procent.

Ještě dodám, že meziroční nárůst prodejů v letošním roce je cca 40%

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak letos vyjeli se spoustou variant C65, navic Trident Mk.3

kdyby to meli postavit jen na tech puvodnich klasickych modelech, asi by zustali porad na urovni nekolika stovek nadsencu. Je to dost videt i tady, ze se okruh lidi s CW rozrusta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22tisic je loňský číslo, letos to je díky MkIII a dalším modelům nárůst o 40 %. Navíc začínají prodávat Military kolekci, ta je pořád vyprodaná. Snad to ústrojí a nenastane krize z růstu. Vstupují nějak významněji na americký trh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...