Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Změna frekvence oznámení

sledovat fórum dostávat oznámení

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 ismit

ismit

Učedník

• Member_50
  • 101 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Leijona, Seiko, Prim

Publikováno 19.prosinec.2018 - 15:26

Ahoj, automaticky se mi přenastavila frekvence oznámení nových příspěvků ve fóru Prodám, a to z týdenní frekvence na Okamžitě, což jsem shledal v předvánočním čase jako poměrně obtěžující. Bohužel jsem nenašel možnost to upravit. Musel jsem dát - Přestat sledovat a pak znovu Sledovat toto fórum a nastavit znovu frekvenci. Dělám něco špatně?

#2 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 534 příspěvků(y)

Publikováno 19.prosinec.2018 - 15:27

Pokud se to stalo ještě někomu dalšímu, prosím, info sem. Nic jsem neměnil. Doufám, že jde o chybu mimo počítač :-)

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#3 PrimFanatic

PrimFanatic

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 204 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:SLUŠNOST

Publikováno 19.prosinec.2018 - 15:42

U mě to funguje takto:

1) když kliknu vpravo nahoře na můj profil a vyberu "obsah, který sleduji", tak se mi objeví seznam sledovaných témat

2) u každého tématu je vpravo tlačítko změnit

3) když kliknu na změnit tak se objeví dialog "vyberte akci" (myslím, že se tomu říká roletka) který mi nabízí m.j.:

- změnit oznámení na denní přehled

- změnit oznámení na týdenní přehled

- změnit oznámení na okamžitě

Jestli je tato informace někomu k užitku, tak fajn, proto to sem píšu

pokud je tato informace zbytečná, tak jí ignorujte

Seiko 5 | Tissot Ballade | Tissot PRS 516 | Orient Sports | Ernest Borel - vintage | Tissot Veloci-T | Glycine Lagunare | Invicta Pro Diver | Omega Speedmaster | Edox Les Vauberts |

nutně potřebuji: bílé | hranaté | bronz | B - Uhr, B Muster | meteo skeleton | minutovou repetici | RLX v rose gold ;-) 

reference: http://forum.chronom...?hl=primfanatic

http://forum.chronom...hl=primfanatic

#4 ismit

ismit

Učedník

• Member_50
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 20.prosinec.2018 - 09:26

Ahoj, já jsem to samozřejmě nepřenastavoval, to bych si pamatoval. Trigger byl určitě instalace Taptalk, kterou jsem provedl v pondělí večer a pak se to začalo sypat (okamžitá oznámení mailem). 

#5 zceyee

zceyee

Závislák

• Member_50
  • 775 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:.d-f

Publikováno 22.prosinec.2018 - 09:51

Tapatalk? Tak zkus kouknout na Tapatalk / ikona panáčka vpravo / nastavení / Push upozornění nebo E-mailová upozornění / (v push) Replied To a Forum I Subscribed - odškrtnout

Jen nápad.

a-patheia

#6 ismit

ismit

Učedník

• Member_50
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 15.únor.2019 - 14:47

ahoj, vracím se k tomuto tématu. 

Protože mi zase chodí okamžitá oznámení ke dvěma tématům, udělal jsem test. Nastavil jsem v prohlížeči akci na Zrušit oznámení o aktualizacích a chviličku si počkal na další mail. Zřejmě to přebíjí nějaké nastavení v Taptalk? Čekám na radu, pak skusím přenastavit v Taptalk. díky

Přiložený soubor (y)