Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

CURREN Pilot

CURREN Zenith Pilot

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 solitaire

solitaire

Učedník

• Banned
  • 117 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:Beobachtungsuhr

Publikováno 20.prosinec.2018 - 18:05

Před pár týdny jsem, jako dárce orgánů, objednal hodinky CURREN Pilot no. M8283... Oproti specifikaci prodejce je kufřík větší, místo uvedených 42mm bez korunky je to 46.7mm( BINGO ) , korunka má rovných 10mm( SUPER ), kufřík je samozřejmě slitina, pouze dekl je tenký nerezový plech, strojek je Seiko Epson AL33A s datem a dnem v týdnu, je to sice naprosto nepatřičná věc na "jakoby pilotky",ale je to vtipně vymyšleno, myslel jsem,že ukazatel dne se bude točit okolo své osy a ono ,samozřejmě ne-e, točí se okolo centrály, změna směru šipky k aktuálnímu dni je řešena natočením značky na disku, fiškulanti :-). Lumi není, cifr stejně příjde překopat, tak ji domaluju, kufřík a korunka jsou pěkně odlité, takže účel splní, strojek půjde do šmelcu, ale jen pro info stojí 6-9USD, řemínek sice vypadá hezky, voní krásně kůží, ale nevydrží určitě ani týden provozu, tady, kdybych ho na něco vkydnul, celá tahle "paráda " stála 14.95USD, což je super a jsem velmi spokojený... Koupil jsem to na Aliexpressu.

Přiložený soubor (y)

#2 Taylor

Taylor

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 5.leden.2019 - 15:41

Před mnoha lety jsem si na ebay objednal hodinky stejného jména (i to logo poznávám), čistě ze zvědavosti, co dostanu za necelých 5 dolarů včetně poštovného, někde v šuplíku ještě budou. Ve snu by mě nenapadlo, že tahle noname značka bude existovat tak dlouho, CURREN bude zřejmě slušný oddíl :-). 

#3 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 3 277 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Žilina, SVK
  • Fanoušek značky:Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest

Publikováno 7.leden.2019 - 12:11

to vyrabaju za misku ryze na den?? 

Prim Linea 40

Ventus Mori M-6

Vratislavia Conceptum Heritage Chrono L.E.

Vratislavia Conceptum Formmeister

Vostok Amfibia Radio Room 

Direnzo DRZ_Type 250F

STRELA TR40CY

#4 Taylor

Taylor

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 7.leden.2019 - 19:53

I za míň, čínské kvartzky koupíš už za necelý dolar, poštovné zdarma. I když vlastně co my víme, kolik stojí v Číně miska rýže...