Přejít na obsah

50th anniversary of Apollo 8


01axel01

Doporučené příspěvky

Ten cifr je cely zajimavy...povrch mesice k tomu neco jako step dial, plasticky indexy...za me povedeny. Ale tim, ze Omega chrli jednu limitku za druhou, tak tim podle meho dost trpi exkluzivita.

 

Edit: vypada to na safir nahoře...to je škoda.

Upraveno uživatelem AdaMoss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srouby na cifru jsou slusne receno rusive. Perforovanej (jako racing) remen neadekvatni - mel tam byt velcro nebo snoopy style. Uprava strojku nadherna. Cena ocekavatelna:(

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premyslim o tom minutovem deleni ala sachovnice. Na racing hodinkach se mi to libi dost, na kosmicke mi to moc nesedi. Lumi luneta super, konecne to zacinaji pouzivat i velci vyrobci a ne jen microbrandy. Jinak by tahle limitka byla super, kdyby to nebyla uz letos asi tak pata limitka speedmasteru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle ale neni to co si myslis ...

 

Yes, sir! Moje chyba, tohle je k jinemu vyroci.. Jsme si rikal, ze to pousti nejak brzo..  :whistling:

 

Popravdě se mi zatím líbí nejvíc klasické tritiovky z konce 80. a počátku 90. let. No a z moderních jednoznačně SpeedyTuesday 1 :)

 

Moje rec, klasicke tritiovky, at uz s pruhledem ci bez.. Z tech novejsich bych doplnil notoricky zname Gemini IV a Apollo XI 35th ala Paul Newman Daytony (pripadne Mitsukoshi). ST1 maji nekolik originalnich prvku, jsou hodne promyslene, ale vadi mi, ze cele pouzdro je brousene, coz v praxi znamena, ze to je doslova magnet na skrabance, se kterymi nejde nic delat.. 

 

blueomega.jpg

Omega-Speedmaster-Professional-Apollo-XI

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...