Přejít na obsah

DJ 36/41/II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 133
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Takze uz i hodinky 40mm na chlapskou ruku 18cm jsou moc velky, jak si tak ctu.. :eek:  Kdyz ohlednu od nejakeho estetickeho citeni, tak je nejaky dobry duvod, proc bych mel preferovat mensi hodinky? V cem je ta vyhoda..? Napada me snad, ze u nich je mensi riziko poskozeni..Muj kamarad ma zapesti snad jen 16cm, kdyz zkousel tehdy moje Omegy SMP, byly mu vyslovene velky, naopak 38mm mu sedely tak akorat a v pohode jsem si na nem dokazal predstavit i mensi s prumerem 36mm..  

Tady prikladam foto me ruky (zapesti 18cm, v lete 18,5 i silnejsi) a hodinek pritelkyne, maji 34mm (luneta), pouzdro ale lehce presahuje, tudiz realne 35mm.. Fotky podle me dost zkresluji a vetsinou hodinky zvetsuji.. Ve skutecnosti jsou to blechy :) Za me 34 a 36 je no go, nevidim v tom zadne opodstatneni.. 

file-34.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle udělená fotka klame, takže úplně jasno bych neřek.

Ale asi jo...

 

Kdybych nebyl křupan, co potřebuje kus toho machrindexu a pár mm navíc, tak bych 36 bral jako EDC-nafurt-ideál. Protože to je prostě pohodlný, čas to ukazuje stejně a není okolo toho strojku hmota jen na efekt.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Axel neni 34 jako 34. Zalezi na pouzdru, delce nozek, tah vs kuze atd. Vem si napriklad OP versus Diplomaty. Oboje 34, ale pocit na ruce jinej.

@John - za me furt 36 ;)

 

Andy, v tom se rozhodne shodneme.. Samotna velikost bez toho zbytku je urcite zavadejici.. Nechci dale ovlivnovat Johna Lenona, ale porad plati, ze mi ta preference mensich nedava moc smysl.. Obecne k mohutnejsi muzske postave, vetsi ruce mi sedi prirozene hodinky vetsi a naopak k zenam hodinky mensi.. Kdyby ta rec byla o nejakych nevzhlednych obludach 43,44,46mm (mozna i 42mm jsou kolikrat obrovsky), ale tady se bavime o 36 vs 40.. 

Hlavne at John ma radost, at uz vezme jakekoli, jsou to krasny hodinky! Sam bych se nedokazal rozhodnout, jakej vzit tah, lunetu a barvu cifru..  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Ja bych mel strach z toho modreho cifru. Prvoplanove vypada nejlip, ale bal bych se, ze se brzo okouka. Navic me u Rolex stve absence aspon vnitrniho AR. Ja bych bral bile. Opticky zvetsi i 36mm hodinky, netrpi tak absenci AR a je nadcasovy. Ale to uz moc teoretizuju... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

John Lennon: Ber samozřejmě ty 41ky, tvoje fotky dost klamou. Teď jsem hnusně vyfotil svoji ruku (18,5 cm, šířka 63 mm) ze zhruba třičtvrtě metru a i ty 41ky jsou prostě malé hodinky. Minochodem toto je ten stejný modrý cifr, který vůbec není prvoplánový, ale klasický tmavě modrý sunburst, takže většinu času člověk tu modrou nevidí.

post-36225-0-28222500-1545905957_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Ja bych mel strach z toho modreho cifru. Prvoplanove vypada nejlip, ale bal bych se, ze se brzo okouka. Navic me u Rolex stve absence aspon vnitrniho AR. Ja bych bral bile. Opticky zvetsi i 36mm hodinky, netrpi tak absenci AR a je nadcasovy. Ale to uz moc teoretizuju... ;)

 

Bilou verzi muzu taky jen doporucit. Je to takova jemna slechticna :)

 

PS uz jsme ti zamotali hlavu dost, Lenone, nebo mame pokracovat? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnání Rolex Datejust 41 (průměr 39,5 mm) a Citizen Eagle 7 (průměr 36 mm), ruka 18 cm. Ty druhé jsem si koupil po pár pivkách na srazu, abych doma v klidu popřemýšlel, jestli má smysl Datejust 36. Vyhodnotil jsem to tak, že pod manžetu košile ještě ano, ale jinak už určitě ne. Navíc se mi žena týden vysmívala, že mám dámské hodinky. Přitom je sama nechtěla, ?protože jsou pánské?.

post-36225-0-21751600-1545926017_thumb.jpeg

post-36225-0-31642000-1545926145_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...