Přejít na obsah

Hlučný soused


Hector

Doporučené příspěvky

Mel bych takovou prosbu. Mam fakt hlučneho souseda. Upozornění dostal, pojistky taky byly, a uz jsem zoufalý. Neexistuje něco jako rusicka internetu? Dal bych si to na protější zeď. On je to adi youtuber co hraje on-line hry a strasne u toho nadává. Moc Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 209
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To je skutecne prekerka...ja mam hlucny sousedy, respektive jejich deti jsou strasne urvany a rusej mne v obyvaku. A resim to tak, ze kdyz zacnou delat bordel, pustim dost hlasite Alkehol, Tri Sestry nebo AC/DC z obrovskejch sloupovejch beden, ktery mam u ty zdi, co s nima sousedi...a za chvili se presunou delat bordel jinam...ale to v tomhle pripade asi nebude pouzitelny...

 

Jinak rusicky jsou...staci googlit...ale zalezi na konkretni situaci samozrejme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel bych takovou prosbu. Mam fakt hlučneho souseda. Upozornění dostal, pojistky taky byly, a uz jsem zoufalý. Neexistuje něco jako rusicka internetu? Dal bych si to na protější zeď. On je to adi youtuber co hraje on-line hry a strasne u toho nadává. Moc Diky za rady.

Dálkový ovladač na pojistky. Začne hrát - vypneš, za 5s zapneš. Nabootuje, začne hrát znovu, vypneš. A tak pořád dokola. Za chvíli ho bootování a restart routeru přestane bavit a třeba se domluvíte.

Přes držku už dostal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dálkový ovladač na pojistky. Začne hrát - vypneš, za 5s zapneš. Nabootuje, začne hrát znovu, vypneš. A tak pořád dokola. Za chvíli ho bootování a restart routeru přestane bavit a třeba se domluvíte.

Přes držku už dostal?

 

To by taky mohlo být řešení. :angel: Ale jsou ty vánoce a máme na sebe být hodní, tak si prosím vezmi rukavičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stan se youtuberem, co má větší vliv než on a udělej video ve kterým vyzves jeho fanoušky aby ho nesledoval pokud se neuklidni.

 

Jinak můj tip je taky precvaknout utp kabel, pokud lze, chvíli mi zabere než to najde. Jenom pozor, kamarád takhle něco precvaknul a půlce domu nesek internet, nebo TV, už nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dela se nejakej bazmek, co se montuje na strop nebo zed a podle hluku / vibraci sam dela protiakci. Primarne je to na dupani sousedu nad Vami, ale na tohle by taky mohlo fungovat. Prakticke zkusenosti ale nemam.

 

Pokud je zed mezi panelova, mohlo by pomoci vrtani do ni sbijeckou, ta dela docela kraval (ale rozjebes si u sebe zed).

 

Rusicka na wi-fi je, ale pocitam, ze pojede pres kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele vona to jakoby není prdel i když si tady z toho prdel děláme

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

já jsem řešil totéž s magorem nade mnou kterej dupal jako slon až se kejval lustr

 

tak sem za ním došel s tlustejma ponožkama jestli by je nemoh na těch svejch kopýtkách nosit ...... to nepomohlo

 

tak sem za ním šel podruhý, že to z mý z strany nebyl vtip ..... taky to nepomohlo

 

tak sem za ním šel potřetí, a důrazně jsem mu řekl, že ho zabiju ..... to pomohlo i když se to pak prej probíralo na schůzi

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

noa pán se následně odstěhoval .... respektive pronajal byt litevcům, možná aby se mi pomstil

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

litevci první tejden v pohodě

 

druhej tejden se zase začal kejvat lustr + muzika (novinka)

 

tak sem za nima došel, že tam bydlím taky ..... to bylo hovno platný

 

no a jednou takhle přijdu ve dvě ráno domů z práce nasranej a doma všichni vzhůru a nahoře veselo

 

tak jsem se vydrápal nahoru ......zazvonil ......a za dveřma ticho ..... jakože tam nikdo není ...... tak si říkám to není možný ...... vratil sem se domů pro vrtačku a třináctku vrták, že se tam podívám jestli tam někdo je ..... provrtal jsem ty vchodový dveře a litevci kupodivu doma 

 

vod tý doby je ticho ... slušně zdravěj ..... chce to prostě řešit individuálně (samozřejmě pokud má někdo metr padesát a tělo jako dvakrát přeloženej vítr, tak musí volit jiný postup)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...