Přejít na obsah

Everybody loves Seiko?


suloco

Doporučené příspěvky

Kamos motocyklista sa cez weekend rozsekal kdesi na Liptove na elektrobajku (klasicka disciplina: letmý záhryz do obrubníka na supermana), a ten to ma s tymi zubami uplne naozaj zle (aj s polovicou tvare). Chalan nosi amfibie a dnes mi pisal, ze ich asi utopil ze kde opravit, tak som mu povedal nech si uz konecne kupi Seika.. netusiac co vznikne. Tak mu idem dopisat ze jako k tym vyndavacim zubom pojdu perfektne. Jako tie Seika. To da rozum ze si to nenecham ujst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 191
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Evidentně se jedním příspěvkem podařilo rozpoutat zajímavou diskuzi :D

Ale rozhodně ne věcnou diskuzi o hodinkách... skoro jako v politice: já mám pravdu a ty ji nemáš - ne JÁ mám pravdu a ty ne... nene naopak - nene ...

 

:whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale rozhodně ne věcnou diskuzi o hodinkách... skoro jako v politice: já mám pravdu a ty ji nemáš - ne JÁ mám pravdu a ty ne... nene naopak - nene ...

 

:whistle:

 

Ja by som poprosil:

- kde vidíš príspevky v zmysle "já mám pravdu a ty ji nemáš - ne JÁ mám pravdu a ty ne... nene naopak - nene"

- predviesť vecnú diskusiu o hodinkách, ako vyrovnanie prípevku, ktorý teraz citujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aku chces vecnu diskusiu ked predmetom temy su emocie..?

 

vlastně - to je fakt...  :notworthy:

 

Ja by som poprosil:

- kde vidíš príspevky v zmysle "já mám pravdu a ty ji nemáš - ne JÁ mám pravdu a ty ne... nene naopak - nene"

- predviesť vecnú diskusiu o hodinkách, ako vyrovnanie prípevku, ktorý teraz citujem

 

OMG:

01 - 187 včetně  

nepředvedu

 

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se včera vydal do města zaparkovat, abych si vyzkoušel na ruce Hamilton Khaki Field 38 na tahu. Hodinky jsou to krásné, ale bohužel ne pro mne, zamilovanost neproběhla. No a když už jsem byl v tom, tak abych byl v obraze, dal jsem na ruku i nové Seiko 5 pepsi. A musím říct, že jak mi jiná Seika nesedly, tak jsem po chvilce začal i měnit názor. Nejspíše je nekoupím, ale určitě bych se je na ruce nosit nestyděl. Vím, že je to zase dojmologie, ale vzhledem k tomu jak jsme se tu rozjeli, tak to sem přidám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, chronobundus mne donutil pořídit i kolegyně Orient, Casio Edifice, Citizen Ecodrive. I ty oblekovky ze švajcu (abych si užil trochu toho safíru),.

ale k SEIKO mám fakt vztah mám je nejradši. ŠROUBY A MATICE nebo co.  Asi jsem trochu překmitl  s nákupy a zkoušel co vlastně chci v sadě (no, minisadě) hodinek mít.

Je to boj, i ty co nepotřebuju, nechci pustit, jako děcko hrkávku?

 

Ostatně moje oblíbená sekvence je "I can speak English just like a native speaker? Really, the three years old one?"

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... i nové Seiko 5 pepsi. A musím říct, že jak mi jiná Seika nesedly, tak jsem po chvilce začal i měnit názor..... :D

A v tom je to na světě krásné, u hodinek o to víc ... i jako fanda na Hamiltony dokážu pochopit, že zrovna Hamilton Khaki Field 38, a ještě navíc na tahu, se ti nelíbily, a stejně tak respektuji, že pětky pepsi tě oslovily, nicméně mám to přesně naopak - pepsi style, a nejen u Seika, je jeden z mála atributů, které vůbec nemusím... ;)

A ještě bych podotkl k některým názorům tady uvedeným dříve, že zrovna ten poměr cena / výkon vychází u Seika výhodně jen u levnějších řad, u vyšších řad a edicí už tolik ne - obrovská přednost značky Seiko je tom širokém záběru, ale jinak nic jiného, co by mělo Seika nějak zvlášť odlišovat či separovat od ostatních značek, tam nevidím...  Jako u všeho, některé modely se líbí, některé méně, někdo je má prostě rád, jako má rád určitou značku v jiných odvětvích, a někdo je zase nemusí - je to jako se vším.

Seiko si zaslouží úctu a respekt, ale nijak více, či méně, než jakákoli jiná renomovaná značka. U mne budí respekt proto, že se snaží jít svou vlastní cestou. Ale to je vše.

 

 

 

No, chronobundus mne donutil pořídit i kolegyně Orient, Casio Edifice, Citizen Ecodrive. I ty oblekovky ze švajcu (abych si užil trochu toho safíru),.

ale k SEIKO mám fakt vztah mám je nejradši. ŠROUBY A MATICE nebo co.  Asi jsem trochu překmitl  s nákupy a zkoušel co vlastně chci v sadě (no, minisadě) hodinek mít.

Je to boj, i ty co nepotřebuju, nechci pustit, jako děcko hrkávku?

 

.. "I can speak English just like a native speaker? Really, the three years old one?"

Musím se přiznat, že na rozdíl od té - třebaže dětské - angličtiny, které rozumím, nerozumím tvé češtině - úplně jsem se zadýchal, než jsem to rozluštil, a stále si nejsem jistý, že jsem dobře pochopil, cos chtěl vyjádřit   :unsure:

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přiznat, že na rozdíl od té - třebaže dětské - angličtiny, které rozumím, nerozumím tvé češtině - úplně jsem se zadýchal, než jsem to rozluštil, a stále si nejsem jistý, že jsem dobře pochopil, cos chtěl vyjádřit   :unsure:

 

 

Myslím, že Datel chtěl říci, jak je obecně fanda do japonských hodinek, ale Seiko je jeho jasný favorit :D

Upraveno uživatelem Zachary
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. Asi jo. chlapi.

Jen jsem se musel přesvědčit že to je fakt tak.

Jo, taky jsem trochu spořínek a v rodině osamocený chronofil, tak se držím při zdi. Ale myslím, že i tam se užije plno zábavy ;o)

 

a mimochodem, i miso pasa mi docela šmakuje ;o)

 

 

Zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...