Přejít na obsah

Bulova, na cestě ke hvězdám


Jiří Štencek

Doporučené příspěvky

Parádní recenze, díky. Za půl roku jsem neměl odvahu sundat origo tah, ale Tvé fotky mě přiměly s tím něco udělat... :)

O jaké další řemeny se v Tvé recenzi, prosím, jedná? Díky předem.

 

Na mých fotkách jsou hodinky jenom na řemínku Di-Modell Nevada. Ostatní fotky jsou z Instagramu, takže to bude spíš dotaz na jejich majitele. Ve zdrojích jsou jednotlivé Instagram účty, kde jsem čerpal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jirko, máš to moc pěkný, článek jsi napsal též dobře, ale stejně si myslím, že na tahu jsou nejlepší.

Ale tímhle se nenech znervoznit, rád reju :-).

 

Já hodinky na oceli obecně moc nemusím, takže v tomhle to mám jinak :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Tak doplňující informace. Podle aktuálních informací, pocházel Josef Bulova z Loun. Pokud je tady nějaká "Louňák" máte nač byt hrdí  -_-  

 

Článek na idnes: https://www.idnes.cz/usti/zpravy/zlatnik-josef-bulova-zid-louny-hodinky-slavna-znacka-nasa-mesic-astronaut-david-scott.A190823_497225_usti-zpravy_pakr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Úplně náhodou jsem narazil na tohle vlákno. Víte, co mne zaujalo? V článku, jehož odkaz je hned v prvním příspěvku, se píše mj.: "Jako technologický lídr, Bulova, vyhlašuje odměnu pro prvního člověka, který sám přeletí Atlantik bez mezipřistání. Tímto pionýrem se stává roku 1927 Charles Lindbergh, obdrží od Bulovy $1000 a stává se symbolem nového modelu hodinek „Lone Eagle“ (v překladu osamělý orel).". Ale přitom měl Charles Lindbergh na ruce hodinky, které speciálně pro tento letj na zakázku vyrobil Longines a Charles Lindbergh se na jejich vývoji podílel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...