Přejít na obsah

Hodinky k 15. narozeninám


Doporučené příspěvky

To nepopírám, ale mnohem víc otřesněji vypadají prťavý hodinky na velký pracce. Navíc je celkem naděje, že se bude ruka zvětšovat a ne naopak :)

To je subjektivní, protože velký hodinky v poměru k ruce jsou něco otřesnýho, horší než jitrnice na čele a nutí to okolí přemýšlet o tom, copak se to asi snaží dohonit :) Čas to asi nebude :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dávat automaty mladýmu klukovi,zvlášť jestli nikdy hodinky neměl  je pitomost - leda kdyby byl zasvěcený a sám si je přál.Jinak je za pár dní odrovná,někde s nima praští a bude šlus.Navíc hodinky co dělají odchylku klidně půl minuty a přes víkend se zastaví nebudou u této generace asi dvakrát cool.

 

Sedl bych s ním k netu ať si vybere sám,případně bych koupil něco co je často vidět na rukou jeho vrstevníků bez ohledu na svůj vlastní vkus.Jinak to nosit nebude úplně stejně jako bych já v půlce osmdesátek nenosil primky když každej "normální" mladej člověk měl digi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To je subjektivní, protože velký hodinky v poměru k ruce jsou něco otřesnýho, horší než jitrnice na čele a nutí to okolí přemýšlet o tom, copak se to asi snaží dohonit :) Čas to asi nebude :rolleyes:

Jak jsem psal, do větších hodinek max. doroste. Do prťáků se bohužel ruka nezmenší. A tady je celou dobu řeč o modelu lehce přes 2 tácy, takže nic, co by snad komukoliv trhalo žíly. Přinejhorším si je nechá na referenční čas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávat automaty mladýmu klukovi,zvlášť jestli nikdy hodinky neměl  je pitomost - leda kdyby byl zasvěcený a sám si je přál.Jinak je za pár dní odrovná,někde s nima praští a bude šlus.Navíc hodinky co dělají odchylku klidně půl minuty a přes víkend se zastaví nebudou u této generace asi dvakrát cool.

 

Sedl bych s ním k netu ať si vybere sám,případně bych koupil něco co je často vidět na rukou jeho vrstevníků bez ohledu na svůj vlastní vkus.Jinak to nosit nebude úplně stejně jako bych já v půlce osmdesátek nenosil primky když každej "normální" mladej člověk měl digi.

Podle mě se to moc dramatizuje, ty hodinky jsou dělaný na to aby něco snesly, spousta lidí nosí automaty a dělá s tím všechno možné a hodinky dále fungují, to jen my tady postižení se k tomu chováme jak k bavlnce a přitom jediná komplikace je datum. 

 

Cena je tam jasně napsaná což je 10 - 20k CZK, z tohoto jsem vycházel, že dotyčný chce něco pořádnějšího nikoliv plastové hodinky za 3 tisíce, ale zas na druhou stranu, je důležité co má kluk rád a jaký styl preferuje, protože ve finále se mu můžou líbit G-Shocky, anebo to dopadne podobně jak "Když se Ježíšek (ne)trefi". Pokud to má být překvapení, tak buď to risknout a třeba objednat to týden před narozeninami přes net a využít 14 denní lhůtu pro vrácení zboží, anebo si s ním nad to sednou a zeptat se ho co se mu přímo líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je vlastně nic neříkající, těch 10-20k Kč. Lepší vodítko pro tátu chronomagora a stejně postižený strejce tady z chromágu je kritérium přes značky, třídění dle zemí a nakonec to do těch dvaceti vejde a je nebo bude z čeho vybírat.

 

Tak já bych třeba zavrhnul v zásadě a hnedle rusáky a čínu všecho druhu a primky levé i pravé. Pak tu máme japonce, němce a švýcary. Japonce k 15. ne, na to musí přijít sám později /Seiko že/, němce také ne, základní výhrada je, že nejsou švýcaři, no a je to. Takže něco Swiss made. Jak ta grupa výrobců asi vypadá, tedy těch kteří tomu předpokladu vyhovují nejen finančně, ale i společensky. Že model i značka bude mít patřičné renomé nejen mezi chronomagory i mezi pubescenty kolem věku 15 a výše.

Gruppe Swiss kde by se dalo něco odpovídajícího najít případně s doplatkem, cožo nemůže uškodit, ani tátovi.

Doxa/Fortis/Longines/Oris/Rado/Tissot/Certina. Tak a teď už se v tom dobře pohrabat a neškudlit, když má ten kluk na tátu jednou vzpomínat.  :notworthy:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eloga: Doxa jsou divný Číňani, Fortis bankrotuje, Longines tak možná pro dědu, novej pěknej Oris do dvaceti neni, Rado je král slevovejch akcí u šedivek což je divný, Tissoty a Certiny dobrý, ale proč, když může mít třeba.. Hamilton:)

 Pokud teda jsou nějaký ty solární Citizeny fakt málo. Promaster se to myslim menuje.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je vlastně nic neříkající, těch 10-20k Kč. Lepší vodítko pro tátu chronomagora a stejně postižený strejce tady z chromágu je kritérium přes značky, třídění dle zemí a nakonec to do těch dvaceti vejde a je nebo bude z čeho vybírat.

 

Tak já bych třeba zavrhnul v zásadě a hnedle rusáky a čínu všecho druhu a primky levé i pravé. Pak tu máme japonce, němce a švýcary. Japonce k 15. ne, na to musí přijít sám později /Seiko že/, němce také ne, základní výhrada je, že nejsou švýcaři, no a je to. Takže něco Swiss made. Jak ta grupa výrobců asi vypadá, tedy těch kteří tomu předpokladu vyhovují nejen finančně, ale i společensky. Že model i značka bude mít patřičné renomé nejen mezi chronomagory i mezi pubescenty kolem věku 15 a výše.

Gruppe Swiss kde by se dalo něco odpovídajícího najít případně s doplatkem, cožo nemůže uškodit, ani tátovi.

Doxa/Fortis/Longines/Oris/Rado/Tissot/Certina. Tak a teď už se v tom dobře pohrabat a neškudlit, když má ten kluk na tátu jednou vzpomínat.  :notworthy:

:-))))) velmi správná úvaha, navíc mě pobavila.. Christopher Ward mě vůbec nenapadl.. a moc díky, protože něco takového by mohlo přesně vyhovovat. Budu vděčný za další podobné inspirace v této cenové hladině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...