Přejít na obsah

Tudor BB 36 - zkušenosti?


krži

Doporučené příspěvky

Tak někoho zabásni a mimo kamery mu je seber :D

Lidi které Štorkán do díry takové hodinky nenosí ale je pravda, že par fake rolád jsem do koše už vyhodil - nemám to rád, tak měli panáčci a panenky smůlu. Někteří dokonce plakali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi které Štorkán do díry takové hodinky nenosí ale je pravda, že par fake rolád jsem do koše už vyhodil - nemám to rád, tak měli panáčci a panenky smůlu. Někteří dokonce plakali

Máš recht! Je třeba šířit osvětu i mezi lumpama. Jinak, jak jsem to tu přečet tak to asi máš promyšlený a chceš právě BB tak z kraje moje,, doporučení" našetřit na 36 Exp bylo o ničem. Včera jsem prolít Uhrfohrum a pár zánovních BB 36 tam bylo. Cenově kolem dvojky. Ono se časem něco ukáže,neboj.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dám to třeba sem - Uncle Seiko připravuje půldílek tahu na BB36 https://www.uncleseiko.com/products/half-link-for-stock-bracelet-tudor-black-bay-36mm . Pokud někdo zápasíte s chybějící 4. dírkou mikroregulace (jelikož přidat na tudořím tahu dílek a poskočit o 2 úrovně mikroregulace znamená přidat cca půl dílku, což je hodně), může to být řešení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...