Přejít na obsah

Výběr hodinek - Bauhaus design


Doporučené příspěvky

Ja ti nevim. Junkers Bauhaus jsem koupil na foru prvni rok a moje touha po Bauhausu teda nebyla uplne uspokojena. Uz jen to logo mi k Bauhausu vubec nejde. To uz bych snad i doporucil radeji tu Rodinu ala Nomos, pokud nevadi cina a hommage (cti skoro fake). Ale clovek je da na ruku a vi, zda je Nomos cesta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ta Bambina V3, které zmiňoval Andy, jsem měl a byly za ty prachy naprosto neskutečný. Jediný problém, který jsem s nima měl a proč jsem je prodal, bylo, že mi přišly veliký. Kdyby měly 37-38 mm, tak jsou bezchybný.

 

Já mám obvod zápěstí 18-18,5 cm a myslím si, že to bylo na hraně. Pokud máš 16 cm, myslím, že by ti byly veliký

 

 

post-32970-0-16446800-1547110156_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě Tisell. Není to Čína, ale Korea, kopírujou co můžou jak Steinhart a na ruku bych to nikdy nedal, ale jinak vše z požadavků imho splňují :-) https://www.tisellwatch.com/classic-watch/tisell-automatic-watch-bauhaus-design-38-mm/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šel bych do těch Junkers Bauhaus. Mám podobné Zeppelin a zpracování je výborné a hodinky jsou subtilní, i když 40mm, hodně nízké a nepůsobí velké, na mě spíš malé (mám 20 cm ruku). A ty Junkers mají zdá se mi stejné pouzdro. A můžeš si je vyzkoušet, Helveti je má i skladem.

post-49331-0-26763000-1547281956_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc vsem za pomoc.

 

Nakonec jsem trosku zariskoval a vzal Skagen: https://www.skagen.com/en-gb/aaren-orange-leather-watch-skw6465

 

Je to jasny fake Nomosu Tangente/Stowy Antea KS. Ale hodne se mi libi  :photo:

Pravdepodobne jeste vymenim remen za neco decentnejsiho, ale libila se mi ta oranzova vterinovka.

 

Tak uvidime, jak bude slouzit.

Samozrejme je mozne, ze casem stejne sahnu po nejakych skutecnych hodinkach...

Mozna vas to urazi, ale preferoval jsem pro tyto prvni hodinky Quartz = pohodlnost.

 

Zatim jsou na ceste z USA a dost mozna je jeste zastavi doplatba DPH.

Az je budu mit, pridam fotku na ruce.

 

Jeste jednou dik,

Martin

Upraveno uživatelem medwyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po roku...

medwyne, ty Skageny vypadají dobře.

 

Mám dva postřehy z manželčiných - hodinky jako takové jsou pěkné. Co mi na nich vadí je malá a hladká korunka. Takovou neozubenou titěrnost nejsem schopen svými kolíky téměř utočit, lepší přes nějakou tenkou gumovou rukavici. Není to často, jdou dobře. Druhá věc, datumovka. Tak malá, že žena bez brýlí a skoro ani s brýlema ji nečte (což ale není případ tvého kousku).

 

Ať slouží! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že ano, že by zvládly, pokud to nebude výjimečně tenké zápěstí. Pouzdro sice je velké 40 mm, ale 1) vypadá to, že mají malé L2L, čili seshora to pořád nebude přečuhovat přes zápěstí, 2) jsou tenké - 8,6 mm - a to je taky hrozně důležité, nebudou "vystupovat" a budou se nosit pohodlně. 

A stylově úplně perfektní. Bauhaus je v módě. 

 

post-40502-0-37474100-1582185821_thumb.jpg

 

 

 

Moc pěkné. Myslíte, ze by zvládly i damskou ruku? Jaké tam je sklo? Na stránkách výrobce to nepíšou. Mám na mysli ty Skageny

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...