Přejít na obsah

Quartzky???


Gilius

Doporučené příspěvky

Vím,že Quartz hodinky tady moc nejedou.......ale.......jak jsem si tu projížděl thready,tak jsem koukal,že i zarytí odpůrci baterkových hodinek by,za jistých okolností,byli ochotni nasadit některé hodinky na ruku. Co jsem tak koukal,tak jde o Breitling B1,Breitling Emergency,Omega X 33 a mašinky od Junghansu.

Zapoměl jsem ještě na něco????? Nebo jinak...u kterých hodinek Vám nevadí,že jsou na baterku.....???? :rambo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vím,že Quartz hodinky tady moc nejedou.......ale.......jak jsem si tu projížděl thready,tak jsem koukal,že i zarytí odpůrci baterkových hodinek by,za jistých okolností,byli ochotni nasadit některé hodinky na ruku. Co jsem tak koukal,tak jde o Breitling B1,Breitling Emergency,Omega X 33 a mašinky od Junghansu.

Zapoměl jsem ještě na něco????? Nebo jinak...u kterých hodinek Vám nevadí,že jsou na baterku.....???? :rambo:

U Junghansů opravdu jen pár konkrétních modelů a taky ještě jeden pseudoqvarz ve starších MARKách od IWC. Jinak jsi to trefil správně. .

Stručně řečeno, pokud quartz nemají přidanou hodnotu třeba v podobě více neobvyklých funkcí, tak o nich nemá cenu uvažovat. Konkrétně v Emergency je cena modelu vysoko nad užitnou hodnotou, a pravidelný dvouletý servis vyjde na těžko uvěřitelných cca 8.000,- Kč. Takže po deseti letech do nich člověk vrazí dalších 40.000,- Kč. O nouzové vysílačce zabudované uvnitř asi nemá cenu psát. Ještě neexistuje případ, že by někomu zachránila život. Ale jinak to je hračka moc hezká. Ale stejnou službu udělají mnohem levnější modely. Konkrétně Aerospace, nebo několik modelů od RADO, TAG HEUER, a dalších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

nazdo, ked hovorime o hodinkach takmer vzdy mam na mysli mechanicky pohon. nie som odporcom quartz, ale skor si dam na ruku quartzky z nie moc vyznamnych firiem - tzv. imidzovky, alebo modne znacky, ktore sa vyznacuju skor dizajnom. Naopak z drahych znaciek by som urcite quartzky neuprednostnoval. ani quatrz vsak v :thumbsup_anim: ziadnom pripade nie je hanba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho času žádný quartzky nemám, ale připravuju jedny s primem. Myslím, že důležitý je najít jejich pravou vlastní estetiku, aby to nebyly mechaniky s elektropohonem. Skvělý jsou swatche, skageny a taky ty, co máš v avataru,co je to zač Gilius, prosím? A jaký měl bodýý? Propána o každý hvězdičce se tu ví, co nosí za hodinky (armstrong, venclovský, klaus, hadamczik, 007), ale skutečnej machr - a já nic nevim?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zaslinil i já, a že se mi to u konzumní zahraniční produkce nestává :D - hujer menheten je ta odpověď, Kamile ! Když vidím ty dnešní krotký výboje rádoby dizajnérů pod diktátem menažírků, tak si musim povzdychnout - zlatý sedmdesátky .........

Ten bodýý byl opravdu kabrňák, díky Gilius! :D :D

 

že se ty DKNY nestyděj! Ale alspoň maj vkus a vědí, co kopčit, jako moje oblíbená značka, prostě gusto se nezapře :D !

 

Abych nebyl nespravedlivej, ty YPOvy džíšoky jsou jistě výplodem holyvůdských produktion dizajnérů scifi akčních trháků osmdesátých let - výtečný !! Nečitelný, ale výtečný!! Musím se ještě zastat kšuunto - taky se mi moc líběj, jen nepotřebuju znát svoji nedmořskou výšku, tepovou frekvenci a množství cholesterolu v krvi on-line.

 

PS tohle je prima živý vlákno asi se tu zarochnim!

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...