Přejít na obsah

Doxa Sub 800Ti Professional


Argon

Doporučené příspěvky

Tak jsem rád, že je tu konečně i přímo Doxa, podle mě jedna z ikonických značek minulosti...

 

A rád sem předhodím své Doxa 800Ti professional, perfektní potápk. Díky titanu jsou lehoučké a oranžový cifr je bomba. Je to limita 800 ks, a místo běžné lumi mají tritium.

 

Tah je pohodlný na ruku a jejich verze mikroregulace je perfektní. Doxa sub beru jako jeden z milníků potápek vůbec - prostě kdo z nás nekoukal jako děcko na dokumenty od Jacques Cousteau....

 

post-20230-0-42637500-1547637341_thumb.jpg

post-20230-0-72784200-1547637345_thumb.jpg

post-20230-0-98859500-1547637348_thumb.jpg

 

 

post-20230-0-73864500-1547637352_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doxa jsou super, na titanu vážně pohodlné, oranžová klasika největší. Cousteau byl můj hrdina dětských let, ovlivnil výběr mý profese a velmi krátce jsem se s ním dokonce i osobně setkal (pozdrav a představení, nic víc - i tak ale zážitek).

 

U týhle tritiový limitky jsem akorát nikdy moc nechápal to prázdný okýnko u vteřinovky. To tam jako původně plánovali krátkou T trubičku a pak z toho sešlo, nebo jak? Nevíš, Delawere?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doxa jsou super, na titanu vážně pohodlné, oranžová klasika největší. Cousteau byl můj hrdina dětských let, ovlivnil výběr mý profese a velmi krátce jsem se s ním dokonce i osobně setkal (pozdrav a představení, nic víc - i tak ale zážitek).

 

U týhle tritiový limitky jsem akorát nikdy moc nechápal to prázdný okýnko u vteřinovky. To tam jako původně plánovali krátkou T trubičku a pak z toho sešlo, nebo jak? Nevíš, Delawere?

 

Ty jsi viděl Cousteau(a) na živo? Tak to kloubouk dolů a zavidím, sledoval jsem jeho dokumenty každý týden a fascinovaly mě..... hrdina je pro mě taky, tím co dokázal i o co se snažil..... a Doxa Sub - je to jeden z jeho odkazů.

 

No a k té vteřinovce.... já si myslím, že ji tam původně opravdu dát chtěli, ale zjistili, že by tam mohl být problém.... váha a vyvážení vteřinovky.... ono se to nezdá, ale vteřinové kolo má brutální převod do rychla, oproti zbytku a síly v hodinkách jsou fakt malé.... mohlo jim to zlobit. Pokud by dali jen klasickou lumi, tak by to bylo v poho, ale trituová trubice.... no a klasická lumi by zase neladila, tak to nechali tak :-)

Upraveno uživatelem Delawer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...