Přejít na obsah

Stržený závit korunky Béčka SO


Doporučené příspěvky

Ahoj, prosím o radu kam nejlépe dát na servis B SO 44 se strženým závitem korunky (nevím zda to bude korunka nebo i pouzdro) a kolik tak asi oprava může stát? Nemám vůbec představu. Ideálně Praha. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou se mi to povedlo u SMP, od te doby při jakékoli manipulaci se šroubovací korunkou trpím. 

 

 

Asi Tě nepotěším. Při stržené korunce u SO44 Tě čeká výměna pouzdra, počítám kolem 12.000,-Kč u AD za nové pouzdro a práci.

Myslím že ti nezbude než AD... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můžeš zkusit nějakého šikovného hodináře, který by ti zkusil zbytek korunky z pouzdra dostat (odvrtat), abys musel kupovat jen novou korunku. Max se mu to nepovede a stejně pak budeš muset kupovat nový pouzdro a korunku, takže nemá co zkazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, zbytečně kolegu potahujete po Praze, řešil jsem to na tomto stejném modelu před dvěma lety a jiná možnost nebyla, faktem je, že můj kus se chytal ještě na cca dva závity. Ale dle hodináře byla výměna pouzdra nevyhnutelná, pokud se korunka strhne úplně.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A stejná situace je u dalších dovou modelů od B. Samozřejmě zkusit to nějaký šikula může, když už se má měnit pouzdro v kompletu, ale osobně myslím, co si pamatuji, že to bude zcela zbytečná akce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes sem se dostal do Carollina. Hodinky si vzali, ze zjisti zda je to jen korunka ci je problem uvnitr. Po cca 3h telefon, ze hodinky otevreli a ze maji pro me dobrou zpravu. Je to pouze zavit na korunce. Takze jeste s periodickym servisem a vycistenim mi rekli cenu lehce pres 5000,-, coz je dobry. Samotna korunka pry stoji asi 2500,-. Za 14dni bych hodinky mel mit zpet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...