Přejít na obsah

Doxa 5000T


bob.zizka

Doporučené příspěvky

Jsem rád, že Doxa dostala také své místo mezi výrobci. Fotit neumim,psát taky ne,tak snad jen trochu balastu. Do Sub 5000 jsem se zamiloval v místnim fotovlákně Doxám věnovaném.( Nebylo by špatné,kdyby ho některých z Modů šoupnul taky sem) Toužil jsem po modrých, protože oranžové mi přišly moc oranžové a černé jako z nouze cnost. Začal jsem hledat,sháňet,ale nic. No nic, spokojim se s černýma. Jedny byly v inzerci, ale prodávající nějak nekomunikoval. Hodiny na netu,čtení a hledání a najednou na mně vyskočily jedny v rakousku. Pár mailů a bylo. Hodinky přišly v original tubě ale nic víc. Tah mi byl krátkej,musel jsem je nosit na vysunutou extensi která mimochodem nemá chybu, ale i tak jsem měl radost jak malej kluk. Ty hodinky na sluníčku dělaji divy. Časem jsem pořídil Isofrane a dopřál jsem jim servis u Luboše (Hodinář Praha) kterej se taky postaral o objednání dílků tahu,aby seděly na zápěstí jak maji. Strojek Eta 2892-A2 vyladil tak,že teď při stálém nošení a noční odkládáním na korunku dělají týdenňí odchylku -2 sekundy což mi přijde téměř neuvěřitelné. Na svou velikost a váhu jsou to neskutečně pohodlné hodinky. Přidávám jeden links kde je vše moc pěkně schrnuto.

http://www.doxa300t.com/5000t/5000t.htm

Moje mají číslo 90 a to co by mne zajímalo je,kolik kusů tato limitka měla a kolik jich připadalo na jakou barevnou variantu.post-40249-1547991324,82.jpegpost-40249-1547991345,32.jpegpost-40249-1547991368,67.jpegpost-40249-1547991406,12.jpegpost-40249-1547991439,3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky moc pěkné, také jsem měl jednu variantu v menší verzi, jediné co mi na nich vadilo byla ta nerezová leštěná luneta, ale zase takhle se to dělalo v 60tých letech, takže to se hezky zachovalo,jinak hodinky nemají chybu měl jsem i 44mm a nosily se opravdu fajnově, tak ať ti slouží!

Kolik zhruba vyjde servis té Ety jestli neva?

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

moje oblibene doxy, mel jsem oranzove, na me moc divoka barva, modre, ty mi vydržely skoro rok, ale taky mi casem zacalo vadit ze nejsou cerne, takze jestli jeste nekdy 5litry tak určo černé :-)

Upraveno uživatelem farkyostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...