Přejít na obsah

LONGINES LUNGOMARE


spiderer

Doporučené příspěvky

Na co narážíš, něco mi tu někdy uniklo, ohledně pravosti tam prodávaných kousků? Moje přítelkyně tam jednotky let nazad pracovala, měla by o tom něco vědět :thumbsup_anim: Číselník má kvalitní, ale prostě to pouzdro...kruci moje certiny ho mají lepší :smile_anim:

Co je s pouzdrem za problem? Spatne obrobene, nekvalitni, malo zajimave, spatny tvar, nedokonale vylestene, nudne? Uz aby tu byly a mel jsem predstavu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hele Viktore, na obrazcich ma verze chrono nejak moc rucek, viz treba tento (pouzity i na prvni strance):

Jedna dlouha ukazujici na 12 a jedna dlouha ukazujici na 8,5 - co to je? Toho jsem si na promo fotkach vsimnul az dneska ;)

Na pravem hornim subcirerniku Ti rucka ukazuje setiny, jedna z tech velkych vterinovek ukazuje sekundy a druha minuty. Pravy horni subcirernik pak ukazuje hodiny. Je to nezvykle, ale je to quartz ...

 

Kdyz vse vynulujes, obe vterinovky sedi na sobe tak presne, ze mas pocit, ze je tam jen jedna. Ale jsou divny tvarem pouzdra :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co narážíš, něco mi tu někdy uniklo...? Moje přítelkyně .... :thumbsup_anim: Číselník má kvalitní, ale prostě to pouzdro...kruci moje certiny ho mají lepší :smile_anim:

 

Omluvám se, OT, jen takovej vtípek. Novináři to dělají běžně, tak pardon!Jsem se neudržel, no.... :cheers:

Upraveno uživatelem lib
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hale Libore, tys tam neco smazal, unikla mi nejaka zajimavost editaci? ;)

 

Po editaci by quote měl být jasnej, ne? Jestli, ne jsem pod vlivem, chápu svý vtipy jen jásám a odcházím spát.

Od pátku do neděle budu na Chmagu pomocí dial-up = 15 k tam a sem. Ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po editaci by quote měl být jasnej, ne? Jestli, ne jsem pod vlivem, chápu svý vtipy jen jásám a odcházím spát.

Od pátku do neděle budu na Chmagu pomocí dial-up = 15 k tam a sem. Ach jo.

Ja jsem taky pako, jsem myslel ze citujes neco primo a ne ze je to po upravach, ted uz mi to smysl dava ;) Asi bych mel jit taky spat, vyjimecne driv :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Lungomary mam na ruce uz nejakou chvili, zatim nasledujici zkusenosti: Pouzdro ma zvlastni netradicni tvar, je kompletne lestene, ale pusobi solidnim dojmem. Cifernik je solidni i kdyz bych si ho dokazal k dokonalosti predstavit jeste trosku jinak udelanej + bych tam snesl plasticke logo namisto tisteneho, ale to je jen detail. Co se tyce oceloveho tahu je to rozhodne jeden z tech lepsich se kterymi jsem se setkal, je masivni a tezkej, zpracovani dobre. Kozeny remen je jako u Ostatnich Longinesu sice krokodyl, ale krokodyla mi prilis nepripomina, takovej plastik, spona mohla byt taky lepsi, otvirani mi prijde zvlastni, ale na kuzi stejne asi moc nebudou. Stopky meri na 1/10s coz je prijemne prekvapeni (uz vim od vcerejska), obe rucky na 12 presne licuji, ze ve vynulovanem stavu vypadaji jak kdyby tam byla pouze jedna. Celkovy dojem: dobry, prijemne hodinky, pro me idealni velikost, celkovy dojem by mohl byt jeste trosku lepsi lepe zpracovanym cifernikem, take bych uvital alespon svitici rucky (mozna i indexy). Jsou to hodinky sportovniho, sveziho designu, blystive a ve sve kategorii i celkem luxusni - pomer cena/"vykon" je myslim na solidni urovni (kdyz vezmu v potaz cenu mimo CR) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeste par postrehu, hodinky na ruce sedi prakticky dokonale (alespon na me) ;) Lepe nositelne hodinky, ktere by lip sedly jsem snad jeste nemel a ze uz tech kousku na zpesti par bylo.. Pouzdro ma zvlastni tvar, ale po chvili zvykani si clovek prijde na to, ze je presne takovy jaky ma byt. Zpracovani v tehle tride klasika - solidni, ale kovovy tah je na techto hodinkach vyborny - velmi dobre se nosi, neco vazi, ma dobre vymyslene zavirani, proste prima zalezitost, je to takovy protipol kozenemu remenu se sponou, ktery je dle meho nazoru podprumerny, stejne jako vetsina kroko remenu, ktere jsem na Longinesech mel tu cest mit/videt..

 

Takze pohoda, behem dne snad pridam par fotek do fotogalerie, jestli se mi podari neco aspon trochu normalne nafotit ;)

 

A foto na ruce:

 

post-1304-1218538009.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ty Longinesy mě sem přivedly. Sháněl jsem nějaké hodinky, tyto se mi líbily, chtěl jsem o nich něco najít na webu. Tak jsem se ocitnul tady. Nekoupil jsem si je, místo nich jsem měl (a částečně mám) osmery jiné hodinky, které mě stály mnohonásobně víc. Ale jednou si je koupím, tím uzavřu kruh a budu vyléčen :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ty Longinesy mě sem přivedly. Sháněl jsem nějaké hodinky, tyto se mi líbily, chtěl jsem o nich něco najít na webu. Tak jsem se ocitnul tady. Nekoupil jsem si je, místo nich jsem měl (a částečně mám) osmery jiné hodinky, které mě stály mnohonásobně víc. Ale jednou si je koupím, tím uzavřu kruh a budu vyléčen :D

Nebudes ;) Ja jsem sem prichazel vicemene s Omegama Aqua Terra, cca po roce mezi mnoha jinymi hodinkami probehly, mel jsem je na ruce cca tyden a sly do sveta, protoze to nebylo uplne ono ;) LungoMare jsem chtel koupit cca pred pul rokem, ale nejak jsem na ne zapomnel a az ted se na ne dostalo a musim rict, ze stojej za to, zatim jsem s nima spokojenej a citim, ze mi radost chvili vydrzi, co bude mezitim nebo potom nevim, ale tak uz to chodi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...