Přejít na obsah

Etika při prodeji Primek


Doporučené příspěvky

Zasadne naozaj je to, ze o tom majster zjavne vedel a do inzeratu neuviedol. Pre niekoho mozu byt parexo diely nogo, pre niekoho naopak mozu nove diely ten srot zhodnotit co ja viem.... ale uviest sa to kazdopadne slusi.

 

Za mna jedina hodnota tych hodiniek je, ze by snad mohli posluzit ako zaklad renovacie.... popravde neviem ako to Elton momentslne ma s renovaciami.... viem ze svojho casu trvali na dodani vraku co spotry aspon pripominal, inokedy im stacil len stroj... nejaku dobu som to netestoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Souhlas se Spajdym. Me prave vždycky uklidní, když místní členové, co se vyznaj, okomentuji, když neco smrdí. Pouzdro, stav, papíry, sponu, fejk/nefejk, leštění, atd. To je přece super, ne? Proto se tady obchoduje tak super a ne jako na Aukru/Bazosi. Proto to tady ma úroveň a bezpečí. A ne ze tady nejakej pseudovietnamec bude pancovat hodinky, jak v tržnici a všichni budou korektně držet hubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas se Spajdym. Me prave vždycky uklidní, když místní členové, co se vyznaj, okomentuji, když neco smrdí. Pouzdro, stav, papíry, sponu, fejk/nefejk, leštění, atd. To je přece super, ne? Proto se tady obchoduje tak super a ne jako na Aukru/Bazosi. Proto to tady ma úroveň a bezpečí. A ne ze tady nejakej pseudovietnamec bude pancovat hodinky, jak v tržnici a všichni budou korektně držet hubu.

Hele Fany, klid, Patrika znám osobně a není pseudovietnamec, ale vietnamec, je naprosto normální, co ho k cenovému rozdílu u bondovek na fóru a jinde vedlo nevím, ale po Bertově zásahu se kope dobře, když se nemá možnost vyjádřit.

K primkám, doufám, že šlo z jeho strany o nešťastné vyjádření, když jsem měl igeny, renovoval mi je Zekon, kterého beru jako Prim kapacitu, kdyby mi tam dal díly z Parexa, pozval bych velké howno, protože jsem se na Prim nespecializoval, když jsem prodával, byly za 5 minut od vystavení inzerátu fuč a kdyby někdo někdo napsal, hele je tam vložka Parexo byl bych v piči... Takže znovu, klid.

Jsem tady10 let, moc mě baví tzv. 'gentlemanství', kdy chce každý koupit co nejlevněji a prodat co nejdráž, to se rozumí, ale třeba za tebe a pár dalších co znám osobně bych ruku do ohně dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Fany, klid, Patrika znám osobně a není pseudovietnamec, ale vietnamec, je naprosto normální, co ho k cenovému rozdílu u bondovek na fóru a jinde vedlo nevím, ale po Bertově zásahu se kope dobře, když se nemá možnost vyjádřit.

K primkám, doufám, že šlo z jeho strany o nešťastné vyjádření, když jsem měl igeny, renovoval mi je Zekon, kterého beru jako Prim kapacitu, kdyby mi tam dal díly z Parexa, pozval bych velké howno, protože jsem se na Prim nespecializoval, když jsem prodával, byly za 5 minut od vystavení inzerátu fuč a kdyby někdo někdo napsal, hele je tam vložka Parexo byl bych v piči... Takže znovu, klid.

Jsem tady10 let, moc mě baví tzv. 'gentlemanství', kdy chce každý koupit co nejlevněji a prodat co nejdráž, to se rozumí, ale třeba za tebe a pár dalších co znám osobně bych ruku do ohně dal.

Tebe mam nejraději vole :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

V pořádku, ano ručičky, korunka a luneta nejsou original ale Parexo.

Na první pohled to jde vidět, cena by byla samozřejmě jiná kdyby ty 3 věci byli originální.

Tohle je alibismus jak prase. Na prvni pohled stary igeny v puvodnim stavu. S ohledem na stav pouzdra 4 tis. zadna lace, ale OK, nabizet muze kazdy za kolik chce. Ale, ze tam jsou neoriginalni dily mizerne kvality, to by mel prodavajici ku*va uvest!

 

Rozdilna cena Bondovek je jasnym indikatorem, ze prodavajici si mysli, ze na chronomagu chytne hejla.

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw . . . otázkou je co když by někdo prodával primky a opravdu nevěděl, že na nich je něco z parexa . . . Co by následovalo potom ?

V inzerátu  by někdo napsal : Hele sorry, ale tohle a tohle a ještě taky tohle není na těch hodinkách původní. A slušný prodejce by napsal  : Kluci sorry, to jsem fakt nevěděl, už je dva roky mám, netušil jsem že půlka z nich je fejk, prodej samozřejmě ukončuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chce mi z vás zvracet

:) Co budeš dělat až uvidíš tohle: 

 

Celá kauza vč. chování prodávajícího připomíná to, co jsem řešil s jinými před minulý týden na FB, kde si borec prodává Parexo letecké Primky Automaty. O Parexo dílech ani zmínka a chování slušně řečeno jak tady padlo alibistické. 

 

Dal jsem si s tím fakt práci. Ta koláž trvala skoro hodinu, tak doufám, že to trochu oceníte...

Všechny jména jsem zabarvičkoval, přičemž můj nick je červený, dotyčného prodávajícího fialový a ostatní kolemjdoucí jsou černí. Na prodávajícího jsem udělal trochu bububu, ale jelikož nemám právní vzdělání, vůbec netuším jestli se jedná o čin dokonaný či nedokonaný. Zda byly naplněny objektivní a subjektivní stránky skutkové podstaty, atd.. :D

post-17158-0-10667800-1548622522_thumb.jpg

post-17158-0-05092300-1548622536_thumb.jpg

post-17158-0-69941900-1548622573_thumb.jpg

post-17158-0-23909400-1548622587_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká "bububu", to je vcelku o ničem. Pár tisícovek je natolik malá částka, že se tím nikdy nikdo zabývat nebude. Trestní čin to není a kdo by se chtěl soudit kvůli třem tisícovkám (rozdíl reálné a prodejní ceny). 

 

No a při kvalitě našeho soudnictví, i kdyby se někdo rozhodl, že mu jde o princip a ty peníze za to souzení utratí, tak by se taky u soudu mohl dozvědět, že se nic nestalo, v horším případě  by mohl ještě vyfasovat k úhradě komplet náklady řízení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaale cuckari su to,... spravne by tie cinske cifre mali piect v trubach a schvalne na hranach odrbavat chrom zo zachovalejsich sport puzdier z Aukra, aby vyrobili ten pravy original s patinou podobne ako ked talianski majstri vyrabaju spidernet a tropical Suby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...