Přejít na obsah

azeppelin

Doporučené příspěvky

Vážení kolegové, sem prosím vkládejte fotky tiskových vad hodinek Seiko, které vám prošly rukama. V extrémně pozitivním případě nashromáždíme dostatečné množství podkladů a posléze založíme instagram. 

 

Problém to není ojedinělý, naším cílem je apel na výrobce a následný pozitivní dopad na výstupní kontrolu Seiko.

 

Až se vyjádří místní, oslovíme vybrané členy watchuseek k participaci na globální platformě.

 

https://forums.watchuseek.com/f21/seiko-skx007-misaligned-chapter-ring-creation-watches-967984.html

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-49331-0-65745000-1548530939_thumb.jpg

mě to lítá pořádně, všimnul jsem si toho až po nějaké době. Hodinky nosím, nějak zvlášť mě to neirituje, ale Seiko u mě trochu ustoupilo z pozic, pokud jde o kvalitu, škoda. To nemají číňani za 50 dolarů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na odlehceni :-)

 

Tím se vysvětluje vše :-)

 

Jinak musím přiznat, že jsem si myslel, že to je záležitost pouze SKX00x. Asi že mám jen ty 007. A jedny quartzky se stříbrným kroužkem, kde to je tak drobné, že ty setinky milimetrů nejde neignorovat. Asi bych si toho ani nevšinl, kdyby nebylo tohoto vlákna. Teď koukám na nějaké starší fotky... Přikládám obrázky.

post-25931-0-01073400-1548694551_thumb.jpg

post-25931-0-92222200-1548695238_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...