Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Příměstský tábor Praha

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Ondoni

Ondoni

Nezvážený člen

• Member_50
  • 4 003 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Zákaz hvězdu

Publikováno 29.leden.2019 - 08:19

Zdar chlapi,

je mi jasné, že mě možná bude někdo fakovat a posílat na mimibazary a spol. Na druhou stranu si říkám, že tu asi nebudu jediný rozvedený chlap s dětmi a s rodinou na druhém konci republiky, který něco takového řeší.

Pokud máte někdo tip na vyzkoušený příměstský tábor v Praze (za rozumný peníz, ideálně do 3 litrů na kebuli) budu vděčný. Ideálně s linkem ;)

Dík!

Bylo:     SEIKO 7002,  SEIKO 7002 Pepsi, SEIKO SKX007, SEIKO SNZH53, Hamilton Khaki Field, Longines Legend Diver (Date)Omega SMP 300, Omega Moonwatch, Steinhart Ocean One GMT Pepsi, Steinhart Ocean One 39mm,géčka, IGEN ren., Borealis 300 Estoril, Precista PRS20

Je:        Chronographe Suisse,  Steinhart Nav B-Uhr II 44mm, SEIKO SKX031, Seiko želvy, Hamilton Khaki Field, Tissot PR50, Casio DW-5600, Skagen, něco málo vintáže

Bude:   ?

#2 straspol

straspol

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 616 příspěvků(y)

Publikováno 29.leden.2019 - 19:54

Tak tohle by mě náhodou taky zajímalo !

#3 dawe009

dawe009

Závislák

• Member_50
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 29.leden.2019 - 20:13

My letos dáváme kluka (skoro 6 let) sem: http://www.juklik.cz...-prazdniny-2019
Forrest Gump: My momma always said, "Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

#4 lolohh

lolohh

• Member_50
  • 3 334 příspěvků(y)

Publikováno 29.leden.2019 - 20:57

My dávali předloni (a kluka i o rok dříve) na sportovní kemp sem. Fakt vyzkoušeli hodně sportů (o některých jsem ani neslyšel). Kluk (teď je mu 9, takže mu bylo 7 a 8) byl nadšený, holka (té tam byly 4 roky) nebyla nadšená, ale byla v pohodě. Na té Praze 4 se nám to všem líbilo více (prostředí), ale i Prahu 5 kluk zvládl bez problémů. Můžu doporučit - bylo to zábavné a večer pěkně usínal.

Loni byl kluk na Lego příměstském táboře, na Andělu. Nepamatuju si cenu, možná to bylo dražší. Ale pro milovníky Lega k nezplacení ;)

Do Juklíku chodila manželka s dětma plavat a byli tam všichni příjemní, ale s příměstským táborem zkušenost nemám. Ale vzhledem k tomu, že tam s těma smradama :D pracují celý rok, tak to bude bez problémů.

#5 Ondoni

Ondoni

Nezvážený člen

• Member_50
  • 4 003 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Zákaz hvězdu

Publikováno 30.leden.2019 - 10:40

Díky, už jsem je přihlásil na ten sport kemp na Praze 4. V tom termínu, který jsem potřeboval už byly poslední místa, tak nebylo na co čekat :) když jsem viděl ten rozpis, tak bych tam nejradši chodil s nima :D

Za ostatní tipy taky díky, můžou se hodit (nejenom mně) ;)

Bylo:     SEIKO 7002,  SEIKO 7002 Pepsi, SEIKO SKX007, SEIKO SNZH53, Hamilton Khaki Field, Longines Legend Diver (Date)Omega SMP 300, Omega Moonwatch, Steinhart Ocean One GMT Pepsi, Steinhart Ocean One 39mm,géčka, IGEN ren., Borealis 300 Estoril, Precista PRS20

Je:        Chronographe Suisse,  Steinhart Nav B-Uhr II 44mm, SEIKO SKX031, Seiko želvy, Hamilton Khaki Field, Tissot PR50, Casio DW-5600, Skagen, něco málo vintáže

Bude:   ?

#6 lolohh

lolohh

• Member_50
  • 3 334 příspěvků(y)

Publikováno 30.leden.2019 - 10:59

Oni ten program celkem významně upravují dle věku dětí. Udělají skupiny dle věku a ty mají různý program. Kluk byl asi nejmladší v té skupině nejmladších, takže vynechal kanoepolo, ale místo toho byli hledat zkameněliny nebo co. Některé sporty jsem musel googlit, co to vlastně je...

#7 BrotHell

BrotHell

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 30.leden.2019 - 13:12

Podíval bych se na nějaký Dům dětí a mláděže, například na Praze 10 příměstáky dělají http://dumum.cz/ 

SEIKO PLANET MONSTER
SEIKO SPORT SNZH71