Přejít na obsah

Otloukánky (Beaters)


ismit

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám docela slabost pro otloukánky, ale nenašel jsem tady o nich ještě samostatné vlákno, tak jdu na to.

Vykopávám tímto svým letitým kouskem. Casio Illuminator AW-80. Mám je minimálně 12 let a zažili jsme spolu plno pěkných i drsných chvil... Např. jsem v nich vyklízel a boural nějakou chatku, nebo jsem s nimi vyrubal starou podlahu. Uběhl jsem s nimi pár stovek km, do vody jsem je nebral. Baterka se měnila možná jednou.

 

post-66207-0-62984500-1548750103_thumb.jpg

 

post-66207-0-03824700-1548750252_thumb.jpg

 

post-66207-0-31318600-1548750287_thumb.jpg

 

Prosím, přidejte fotky a příběhy svých otloukánků.

Pokud jsem udělal nějakou formální chybu, prosím moderátory, aby mě upozornili.

Upraveno uživatelem ismit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja mam jako otloukanky uplne ty stejne Mudmany. Dostal jsem je v roce 2007 od sve tehdejsi pritelkyne. Od te doby se mnou zrekonstruovaly byt, ikskrat malovaly, potloukaly se ruznym bahnem a prachem. Pak je stacilo vzit do sprchy a jemne je vzit kartackem a jsou jak nove. Opakujici se countdown timer pouzivam na intervalove behani :)

5fe43947cb2830b3e62938b3b3213fc8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těmito Garmin FR110 jsme zdolali pěkných pár tisíc Km. Jednoduché ovládání, příšerný konektor, pomalé načítání GPS signálu. (Hluboce predfenixová doba výroby)

 

214925b4b792cdc8b5328e87bdc699f2.jpg

 

22aba027a10094a3b3a765604507955d.jpg

Upraveno uživatelem ismit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ultimátní tůlwoče jsem měl tepák z Lidlu :-D ta věc se mnou absolvovala všechny brigády. Protože jsem dělal elektroinstalace, tak si užily stovky hodin se sekacím kladivem, dopady cihel a tvárnic, protahování kabelů skrz průrazy, kopání výkopů v listopadu, nakládání a výkladku sutě a mnoho jiného. Pořád je mám v šuplíku,ale na ruce nebyly ani nepamatuju. I přes každodenní mytí jsou na nich nesmazatelné stopy cihelného prachu a škrábanců. Fungují na CR2032 baterku, osvětlení pěknější než u Casia a ovládání nádherně intuitivní. Budu je muset vyhrabat a nafotit. Jak jsem rád, že už nemusím stát v -8 stupních na žebříku a řešit zamrzlou sádru na kabely... Současné otloukánky F91 zažijou tak servis kola a práci na zahradě. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako otloukanky na vse pouzivam aktualni G-Shocky GBA-800, ale jinak mam taky jedny prastare puvodni otloukanky. Tipuju tak 20 let, zazily toho opravdu hodne, vcetne 2 letnich "prazdnin" (brigad) v USA kdy jsem je nesundal z ruky a delal s nima vse - v udrzbe tabora... bourani chatek a podobne srandy byly to nejmensi  :) Bohuzel sklicko trosku zmatnelo potom, co se mi tehdy na hodinky vylilo nejake redidlo/belidlo (bleach). Ale nic uplne hrozneho...
 
post-14151-0-76171600-1516213309_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...