Přejít na obsah

Fake Hamilton strap z Ebay


viking

Doporučené příspěvky

Pochybuju, ze by se nekdo namahal fejkovat remen na Hamiltony. Pokud je bez spony, tak ji klidne vykuk z ebaye zkousi prodat zvlast. Na oznaceni kasli, res jen zpracovani. Krivy siti, divnej material apod. Aspon vis, ze priste mas podporit mistni vyrobce, jejich kvalita je vejs, nez nakej hamilton..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuju, ze by se nekdo namahal fejkovat remen na Hamiltony. Pokud je bez spony, tak ji klidne vykuk z ebaye zkousi prodat zvlast. Na oznaceni kasli, res jen zpracovani. Krivy siti, divnej material apod. Aspon vis, ze priste mas podporit mistni vyrobce, jejich kvalita je vejs, nez nakej hamilton..

Ano souhlasim, neni nutnej nakej hamilton. Duvod je jiny, jsou to me prvni skutecne nove hodinky, ktere jsem si poridil, kdyz jsem do toho tady spadnul v roce 2005. Takze jejich hodnota je pro me mnohem vyssi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale proc ne? :)  Kupoval jsem jiz par kousku kdysi od Zrna, budu vdecny za jakoukoliv radu na koho se mam obratit, pripadne co by se na ne sedlo. Obcas je obliknu do kovovyho tahu, mel jsem je tez na cernem Hirschi, nejake NATO atd., ale nikdy to nebylo to prave. Takze asi bych zustal u hnede s prositim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...