Přejít na obsah

Fotka

Chr. Ward C65 Trident Diver

christopher ward trident c65 nove nenošené

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 133 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 4.únor.2019 - 16:34

Již delší dobu jsem koukal po modelu C65 Trident Diver od Warda a nějak stále odolával. Ale v rámci lednových slev jsem nevydržel a pořídil si je. Problém, kterou barvu vzít, zda modrou nebo černou, jsem vyřešil tím, že jsem objednal verze obě. Nakonec si nejspíš nechám modrou a černou jim vrátím. Než tak udělám, napadlo mne nabídnout tyto černé krásky vám. Samozřejmě za podmínek, za kterých jsem je koupil, tedy s výraznou slevou oproti retail (aktuální ceně). 

Jedná se o (podle mne) krásné hodinky. Černý číselník je krytý klenutým safírem. Na vintážním vzhledu rozhodně přidává old radium lumi nátěr, kterým jsou opatřeny indexy a ručky. Strojovna je na ruční nátah. To vše úhledně zabaleno do ocelového pouzdra s krásnými 41 mm v průměru a 11,55 mm na výšku (lug to lug 471, mm), které odolá tlaku vody rovnajícím se 150 m (15 ATM). Řemen je černý o šířce 22 mm, s trnovou sponou a "rychlo upínacími" stěžejkami.

Hodinky jsou ve stavu, v jakém jsem je koupil. Od dodání byly (a nadále jsou) v krabičce. Na dýnku a safíru jsou folie, na sponě visačka. Kompletní balení včetně záruky. Připojené fotky jsou fotky z webu Warda. Na těch mých není co fotit.

Pro úplnost připojuji také link na tento model na ofiko stránkách - viz. zde: https://www.christop...vintage-diver-2

Inzerát tu nechám cca 14 dní a pak pošlu zpět do Warda. 

Cena 14.500,- Kč.

Vzhledem k tomu, že mohu hodinky vrátit zpět a vyinkasovat plnou cenu, tak slevy nečekejte. Cena je fix. Bez výměn, prosím.

Přiložený soubor (y)

#2 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 133 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 7.únor.2019 - 00:00

Neaktuální. Děkuji za prostor.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:christopher, ward, trident, c65, nove, nenošené