Přejít na obsah

Cititen divers


Pedroso

Doporučené příspěvky

Koupil jsem je přes kubsona tátovi cca před rokem. Nosí je skoro pořád. Když ho vidím, což je tak 1x za 2-3 týdny, tak mu je nařídím, většinou jdou špatně max. o minutu. Je s nima spokojen, může doporučit.

Upraveno uživatelem lolohh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je právě mám už asi rok a uvažuji, že bych přesedlal na Tag Heuer Aquaracer například...jinak jsem s nimi taky naprosto spokojen, celkem slušná přesnost, výborně luminiscenční, 40 mm ideálních, ale už se mi okoukaly:( kdyby někdo měl zájem rád mu je přenechám nebo vyměním, kdyžtak pište SZ....PS: vím, že se to nehodí do toho vlákna, pardon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

suverenne najviac muziky za najmenej penazi su citizen promaster divers titanium

 

daju sa na ebay vydazit uz od 100usd je tam automat miyota cele su z titanu a korunka je na opacnej strane

 

nedokazem doporucit lepsie pracovne hodinky (s lepsim pomerom cena/vykon) existuju v modrom a ciernom ciferniku mam ich sam a zohnal som ich viacerym znamym a kazdy ich zatial len chvalil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
prekvapilo me, jak jsou tyhle hodinky presny... muj odhad je zatim cca +3 sec/24 hod... :wub:

 

jj, je to asi tak, behem zkouskovyho jsem nemel co delat tak jsem vytvoril tabulku:)...

a prumer byl tak zhruba 2vteriny navic za den, merit jsem zacal hned po dodani(21jewels.com), uvidime jestli se to zmeni, kazdopadne za ty prachy...

nicméně kdybych se mohl rozhodnout znovu, sel bych spise do NY0040-09E a to kvuli zpracovani.

Nevíte někdo kolikrát se mají natáhnout, aby to bylo na pro hodinky unosne maximum??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
ahoj, jsem zde nový a docela by mě zajímalo, zda-li se líbí někomu tyto divers hodinky Citizen a jestli je někdo nevlastníte náhodou?:)Popřípadě zkušenosti...dík...PS: rád bych se jich zbavil a pořídil už něco lepšího:)

 

Minuly tyden jsem si v Manile koupil tyhle (Citizen Divers Automatic NY0040-09E)

 

ny0040-09eb_MED.jpg

 

a jsem s nima fakt spokojenej :-)

 

Tom

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...