Přejít na obsah

Cititen divers


Pedroso

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

omlouvám se za dotaz z trochu jiného soudku.líbí se mi tyhle Citizeny hlavně kvůli titanu, eco dvive a designu.Máte někdo dobré zkušenosti s tímto prodejcem?Jak je to potom se zárukou?Prodejce uvádí 1 rok.Jaká je prosím Vaše zkušenost?.A co Citizeny vůbec.(moje první hodinky, když pominu ty na telefonu) Dík za reakci.Petr

http://citizen.prodejce.cz/AV0021-52H.htm

Upraveno uživatelem petrbw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

thubalek, kibi a dalsi:

 

zajimalo by me srovnani Citizen NY0040 versus Seiko SKX007, mate-li osobni zkusenost. Na netu se da neco malo najit, ale vetsinou se to zvrtne ve zcela subjektivni napadani Seikistu vuci Citizenakum...

 

Ja osobne vzhledove preferuji NY0040, ale vadi mi cerna datumovka... kdyby tam Citizen vrazil rucicky a datumovku z NY2300, nebylo by co resit... Mimochodem, nevite nekdo o nekom, kdo by pripadne nejake modifikace delal?

 

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejjednodušším "lékem" na tu bílou datumovku bude asi Seiko SKX007 :thumbsup_anim:

(v reálu vypadají líp než na fotkách a zpracování je super)

 

No ja vim... a Seiko mam moc rad. Ale dovedu si predstavit, ze korunka na 8 bude daleko pohodlnejsi nez to mlynske kolo u Seika :-) Nic proti, Seika mam a jsem v poho. Ale ty Citizeny se mi proste libi.

 

Dost podstatnou vyhodou je taky moznost manualniho natahu u Citizenu, coz kalibr 7S26 od Seika neumi. Pri situaci, kdy vsechny sve hodinky proste denne neunosim, to vidim fakt jako vyhodu.

 

Psal jsem do Citizenu v Japonsku, tak uvidime, jestli se k tomu postavi jako chlapi :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
jj, je to asi tak, behem zkouskovyho jsem nemel co delat tak jsem vytvoril tabulku:)...

a prumer byl tak zhruba 2vteriny navic za den, merit jsem zacal hned po dodani(21jewels.com), uvidime jestli se to zmeni, kazdopadne za ty prachy...

nicméně kdybych se mohl rozhodnout znovu, sel bych spise do NY0040-09E a to kvuli zpracovani.

Nevíte někdo kolikrát se mají natáhnout, aby to bylo na pro hodinky unosne maximum??

chtel bych se zeptat na presnost chodu. mam citizen se strojkem 82oo a kdyz jsem sledoval, jak chodi, tak se - v ramci nekolika vterin denne - zpozdovaly i predchazely. jeden den byly + 3 vteriny, pak treba -3. je to normalni?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...